Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Predstavite vašu mačku

Predstavite vašu mačku 05 feb 2013 12:27 #3968

• Palvet
  • Palvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 131
  • Primljeno zahvalnica: 6
Pošto sve veći broj posetilaca foruma želi jednokratni odgovor na odrećno pitanje , tipa "macu mi boli stomak šta da radim", predlažem da novi posetioci foruma kažu na ovoj temi nešto više o svojoj maci: koja je rasa, kog je pola , starosti i nebi bilo loše da postave i njenu sliku u cilju kvalitetnije komunikacije sa vlasnicima ljubimaca. Vrlo je teško dati bilo kakav odgovor, a da se o macki ne zna ništa.
Čini mi se da imamo sve veći broj posetilaca Foruma sa brojem poseta No. 1. Bilo bi lepo da , pre prvog saveta, ipak postuju ponešto, makar i na ovoj temi , kako je to uobičajeno i na ostalim forumuma koji se tiču ljubimaca.
veterinar
Poslednja izmena: 05 feb 2013 20:28 od Hardvet.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Mandarinica

Odg: Predstavite vašu mačku 05 feb 2013 20:30 #3973

• Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 1000
  • Primljeno zahvalnica: 157
Samo da podrzim ideju...Slobodno predstavite svoju macku... :)
veterina.info ***prvi i najveci***
Zahvalnici: Mandarinica

Odg: Predstavite vašu mačku 22 okt 2014 21:04 #5489

Postovani, macak mi se razboleo i ne znam kod kog veterinara u Boru treba da ga odvedem. Da putujem s njim ne mogu, jer nemam ni auto, ni dovoljno novca za tako nesto. Jako sam zabrinuta i uplasena. Molim Vas, posavetujte me. Hvala unapred. S postovanjem, Andrijana Jovanovic, Bor P.S. Macak je star godinu i tri meseca, otprilike. Nikada ga nisam vodila veterinaru. Nasla sam ga proslog septembra ispred zgrade u kojoj zivim i usvojila. Do sada nije imao nikakvih problema. Jako je zivahan, umiljat, pametan, voli goste koje mi dolaze i voli da skace svuda naokolo. Takodje, zato sto je jako divalj, da tako kazem, nikad ga nisam izvodila iz stana, da mi ne bi pobegao, jer je jako neposlusan.
Moj macak je mesenac, tj. ne znam koje je rase, jer sam ga udomila kao lutalicu. Star je godinu i tri meseca, zove se Maca i muzjak je. Veselog je duha kao Dzulijan iz "Pingvina sa Madagaskara".

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg
Poslednja izmena: 22 okt 2014 22:18 od ševo.

Predstavite vašu mačku 04 mar 2015 12:47 #5729

• Mandarinica
  • Mandarinica's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
Dobar dan :) Pa evo da se predstavimo. Ja sam Mica.
Mica.jpg

Stara sam godinu i devet meseci sterilisana nakon prvog okota. U tom okotu imala sam osam preslatkih macica,sest je moja porodica veoma pazljivo podelila ljubiteljima macaka i sve su veoma lepe zdrave i velike mace sada. :)
Ovo je moja devojcica Seka :)
seeeeka.jpg

Jako je umiljata i razigrana. Obozava da drema iza monitora :) Jos uvek nije sterilisana ali nasa porodica planira da je sterilise posle prvog okota.

Ovo je bata Kuli :)
coolerexploererxD.jpg

Velika maza, obozava da skakuce za muvalicom i sedi pored ograde da spijunira komsijinog psa :) Star je 11 meseci i sterilisan :)
Poslednja izmena: 04 mar 2015 13:32 od Mandarinica. Razlog: napisala sam " kucu" sto bi moglo znaciti kuću..

Predstavite vašu mačku 14 jul 2015 13:13 #5852

• Tacili
  • Tacili's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 13
Pozdrav, ovo su Mia i Nora.
Mia je bela, dugodlaka maca, rođena 27.maja 2012.godine. Sterilisana 10.6.2015. godine, bez okota.
Ima donju vilicu ispred gornje, pa malo teže grize tvrde stvari. Inače je umiljata, mazna, vrlo lenja i tolerantna. Kod mene došla sa svega 7 nedelja. Vakcinasana, revakcinasana, ima titar test, čip.
Sivka je Nora, usvojena, ne znam koliko godina, ali prema procenama je starija od Mie. Imala je teške operacije, kako sam saznala od predhodnog vlasnika koji je "šutnuo" napolje, napao je pas i rastrgao kada je imala oko 2 godine. Šivena joj je donja vilica sa obe strane, od vrata do stomaka, gde je amputirana desna prednja noga do lopatice. KAda se zaigra često kašlje. Inače ne kašlje, niti joj bilo šta smeta. Zdrava. Usvojena sa teškim mastitisom, izlečena i kastrirana.
Njih dve se ne podnose, zapravo siva urniše Miu, čupa joj dlaku iz korena, pravi joj rane po glavi, vratu, svuda, grize je i grebe. Mia ignoriše i dere se kada je zaboli. Lep pozdraaavvv :)

(ne mogu da dodam Norine fotografije... :/
Prilozi:
Poslednja izmena: 14 jul 2015 14:01 od Tacili.

Oglasi za posao

veterina.info fan box