Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Intenzivnije uključivanje kolega iz regiona u rad sajta

Odg: Intenzivnije uključivanje kolega iz regiona u rad sajta 08 dec 2012 21:17 #3285

  • ševo
  • ševo's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
  • Poruka: 338
  • Primljeno zahvalnica: 35
  • Karma: 12
U pravu si. Ovih dana ću da poradim na tome
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Intenzivnije uključivanje kolega iz regiona u rad sajta 08 dec 2012 21:21 #3286

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Sramezljivi ljudi, sta ces... Da probamo da im udovoljimo :)
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Intenzivnije uključivanje kolega iz regiona u rad sajta 08 dec 2012 21:57 #3288

  • znatizeljan
  • znatizeljan's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 156
  • Primljeno zahvalnica: 20
  • Karma: 4
Neznam mozda sam pogresno shvacen!Ja nisam protiv toga da na forumu ucestvuju i clanovi koji nisu veterinari, naprotiv bilo bi nam svima lakse kada bi pokusali da zajednickom komunikacijom resimo nekome probleme.Medjutim PROTIVNIK SAM KORISCENJA FORUMA ZA PITANJA U VEZI TERAPIJE ZA ODREDJENU BOLEST I SAMOSTALNO LECENJE OD STRANE VLASNIKA .Znam da velikia slova netreba upotrebljavati, samo sam pojasnio moj stav!Ukoliko ostali misle drugacije ( nadam se da slicno meni misli i Hardvet) nema nikakvog problema da se ta strana uopste ne otvori.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Hardvet

Odg: Intenzivnije uključivanje kolega iz regiona u rad sajta 08 dec 2012 22:05 #3290

  • ševo
  • ševo's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
  • Poruka: 338
  • Primljeno zahvalnica: 35
  • Karma: 12
I ja se slažem sa tobom. Forum ne treba da podstiče vlasnike da samostalno leče već da ih upute kako da pristupe problemu. E sad ne kažem da nema zloupotreba.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: znatizeljan

Odg: Intenzivnije uključivanje kolega iz regiona u rad sajta 08 dec 2012 22:19 #3292

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Hardvet misli isto, ali mu mu se povremeno omakne i prica o medikamentima, terapeutskim procedurama i sl. Nekad i nesvesno, sve u zelji da se nekome pruzi pomoc. Trudim se da to sve ostane u granicama edukacije vlasnika, a ne navodjenje na laicko lecenje.
Duboko sam ubedjen da vecina vlasnika( ne mislim na postovane korisnike naseg foruma, nego na klijente uopste) hoce da prodje sto jeftinije i cim dobiju upotrebljivu informaciju sta i kako raditi, odvaze se da probaju sami, ne bi li ustedeli neki dinarcic.
Samostalno lecenje ne odobravam, kao ni bilo koju zloupotrebu naseg znanja i zvanja, pa bilo to i na ovaj virtuelni nacin.
veterina.info ***prvi i najveci***
Poslednja izmena: 08 dec 2012 22:21 od Hardvet.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Intenzivnije uključivanje kolega iz regiona u rad sajta 10 dec 2012 17:29 #3312

  • ševo
  • ševo's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
  • Poruka: 338
  • Primljeno zahvalnica: 35
  • Karma: 12
Uradjen deo za veterinare. Na početnoj strani foruma (KATEGORIJE) se vidi da postoji deo namenjen samo veterinarima ali za pristup je potrebno dostaviti dokaz da ste veterinar, skeniranu (fotografisanu) licencu ili diplomu.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Poslednje na forumu

Oglasi za posao

veterina.info fan box