Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Epilepsija kod pasa

Odg: Epilepsija kod pasa 18 feb 2013 02:17 #4087

  • drDzon Smit
  • drDzon Smit's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 158
  • Primljeno zahvalnica: 27
  • Karma: 5
Kao sto rece kolega Hardvet odvedite ga na pregled i neka vam veterinar odredi dozu leka protiv crevnih parazita. Želim i jedan savet da vam dam,a to je da ne oslanjate na sajtove u pogledu lečenja,prognoza i sl.
Prvenstveno jer će vas saveti laika najčesće uplašti i navesti na pogrešne odluke .
Pre bilo kakvog pregleda je u najmanju ruku "smešno" razmišljati o epilepsiji.Prelistajte ovu temu pa će vam malo jasnije biti.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Epilepsija kod pasa 01 mar 2013 15:30 #4179

  • marko900
  • marko900's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 30
  • Karma: 0
:( Zdaravo ,opet ja i sa tuznim vestima. Poslusao sam vas savet u vezi ciscenja od parazita . Psu sam dao pravu dozu ( pas je imao gliste ) ,rekli ste mi da ponovim postupak posle 10 sto sam i ucionio (tada nije imao ) . Proslo je 20-30tak dana posle toga i pas je imao napad (sad u nedelju ) ,brat je bio tu i video je penu na ustima. Evo sad pre sat vremena opet napad :( . Jel mogu sad da budem siguran da to nisu paraziti i da je nesto drugo u pitanju ? Taman sam se obradovao ,da su svi ti napadi bili zbog nepravilnog ciscenja od parazita ali evo opet. Sve sam lepo odradio jos sam uzeo one drontal koje mi prodavac rekao da su najbolje. I to 3 tablete posto ima 30kg, pa posle 10 dana opet ali evo oet napada u nedelju i danas :( . Bas mi je krivo , sto ne znam sta mu je . Jel imate neki savet da mi date ? Ili da ponovim opet postupak ciscenja od parazita ? Proslo je mesec dana od poslednjeg davanja . Znaci kad je imao gliste ,ja sam postupak ponovio posle 10 dana i nista nije imao. Od poslednjeg davanja tablete pa do ovg napada je proslo mozda mesec dana. Pas ima sad 8,5 meseci. :(
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Epilepsija kod pasa 01 mar 2013 15:45 #4182

  • marko900
  • marko900's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 30
  • Karma: 0
Nisam video da je stigla prva poruka pa sam ponov poslao .
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Epilepsija kod pasa 02 mar 2013 09:21 #4188

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Sredjeno...:)
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Epilepsija kod pasa 02 mar 2013 11:56 #4190

  • marko900
  • marko900's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 30
  • Karma: 0
Sta sad da radim ? :(
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Epilepsija kod pasa 02 mar 2013 14:11 #4191

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Sad sve iz pocetka. 3 davanja na 7-10 dana, po kilazi, kvalitetnim preparatom. Drontal je sasvim ok.
Preparat davati na "prazan stomak", na pr. ujutru, kad ne jede citavu noc. 2 sata posle davanja preparata nema jela. Vodu da ima stalno u tom periodu.
I da se pomolis Bogu...Nema drugog jeftinijeg nacina da se proba sta je uzrok nervnih ispada.
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Poslednje na forumu

Oglasi za posao

veterina.info fan box