Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Usvojeni retriver

Usvojeni retriver 19 nov 2013 17:09 #4830

  • dunj4e87
  • dunj4e87's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Poštovani,

Imam jednu dilemu, pa bih molila nekog da mi pomogne.

Naime, ja imam psa, ženku, mešanac mađarskog pulina i ne znam još koje rase, krupnija je dosta od mađarskog pulina, ali dlaku ima vrlo sličnu, našli smo je pre više od sedam godina, toliko otprilike ima, zato nisam sigurna koja je rasa. U svakom slučaju, jako je pametna i dobra i mnogo je volimo, ona je glavna u našoj porodici. Međutim, pre neki dan je moja mama našla mužjaka zlatnog retrivera, ona misli da ima godinu i nešto, bio je sam, napušten, možda se izgubio, nismo sigurni. Ja ću dati oglas svakako, ako ga je neko izgubio, ali, ukoliko se niko ne javi, mi imamo uslove da ga čuvamo i zadržali bismo ga. Ali, bojim se da li je to dobra odluka, zbog toga što već imamo ženku. Ona je sterilisana, jednom se parila u životu,ali nije imala štence. Ne bih volela da ona na bilo koji način bude povređena - ni emotivno, a naravno ni fizički!!!

Molim za savet šta da radim, da li je bezbedno da zadržimo retrivera. On je kod nas već par dana i dobro se slažu, ali ne znam kako bi bilo na duže?!

Hvala unapred!!!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Usvojeni retriver 21 nov 2013 20:45 #4839

  • zoxvet
  • zoxvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 148
  • Primljeno zahvalnica: 29
  • Karma: 3
Ako se sada slažu ne vidim u čemu bi mogao biti problem. Ne verujem da je može povrediti bilo emotivno, bilo fizički.
U svakom slučaju odvedite psa kod veterinara da proveri da li ima čip, kako biste eventualno pronašli pravog vlasnika kome taj pas sigurno nedostaje.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Poslednje na forumu

Oglasi za posao

veterina.info fan box