Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me
  • Strana
  • 1
  • 2

Tema: Krugovi bez dlake kod psa

Krugovi bez dlake kod psa 23 mar 2016 22:39 #6148

  • Apolo
  • Apolo's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 4
  • Karma: 0
Pozdrav, vlasnik sam Americkog Staforda kojem su se pojavili krugovi na koži , u početku su bili prekriveni dlakom, zatim dlaka otplala i na tim krugovima su se pojavile krastice i one su sada otpale, ali mi i dalje ti krugovi djeluju kao upaljeni... otišao sam vet čim sam primjetio, on mi je rekao da je to reakcija na hranu, pa sam mu tu hranu odmah izbacio iz ishrane, dao mu je kremu Flogoderm i to mu mazem redovno...meni ne djeluje da pomaže pa čisto na ovaj način želim da pitam da li je neko imao susret sa tim i da li zna šta je u pitanju..u prilog saljem slike..Unaprijed hvala
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Krugovi bez dlake kod psa 04 apr 2016 01:06 #6171

  • piratevet
  • piratevet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 4
  • Karma: 0
Dajte bliži opis tih krugova, gde se nalaze, da li se češe, da li se šire,da li imate još pasa,da li je u dvorištu ili u stanu, da li ima kontkta sa drugim životinjama, kolko je star pas, možda sliku.
Poslednja izmena: 04 apr 2016 01:07 od piratevet.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Krugovi bez dlake kod psa 04 apr 2016 08:14 #6172

  • Apolo
  • Apolo's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 4
  • Karma: 0
Ima jedan na ledjima, dva na stomaku, 5 na prednjim nogama i jedan na zadnjoj, krugovi su oko 2 cm precnika, krugovi su u pocetku bili crveni i pojavljivala se povremeno krv na njima, sad krvi nema i krugovi su blijedi, dlake još nema, i on ih ne cese i nema nikakve promjene u njegovom ponasanju...a slike sam postavljao na ovaj prvi post ali ih nema :( nešto neće..i krugovi se ne šire..
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Krugovi bez dlake kod psa 04 apr 2016 08:19 #6173

  • Apolo
  • Apolo's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 4
  • Karma: 0
Imam još jednog psa i bude povremeno u kontaktu sa drugim psima...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Krugovi bez dlake kod psa 04 apr 2016 18:52 #6176

  • zoxvet
  • zoxvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 148
  • Primljeno zahvalnica: 29
  • Karma: 3
Bez slike ne vredi. A koju ste mu hranu izbacili a koju mu sada dajete?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Krugovi bez dlake kod psa 17 jun 2016 12:27 #6236

  • jelenam90
  • jelenam90's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Zdravo.

Imam problem sa psom, naime pre 4, 5 dana je pocela da mu opada dlaka u zadnjem predelu ledja, a sada se to vec prosirilo na desetak cm. Pas lize ranu koja je upaljena,vlazna, crvena. Primetila sam da se cese ispod, ali samu ranu ne cese. Dlaka koja otpala (ili je on skida, ni sama nisam sigurna) je ispala u pramenovima.

Juce sam mu stavljala povidon jod, ne znam sta dalje da radim. Inace, vidna je promena u raspolozenju, mada pas normalno jede, pije, reaguje kad ga zovemo, ali se vidi da ga nesto muci. Star je 10 godina.

Bila bih Vam veoma zahvalna na bilo kakvoj informaciji dok ga ne odvedemo kod veterinara,jer trenutno nismo u mogucnosti.

Hvala!
Prilozi:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
  • 2

Oglasi za posao

veterina.info fan box