Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: gastritis

gastritis 05 jan 2012 23:37 #1593

  • Zoran021
  • Zoran021's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Mačku od 10 godina je iznenada povratila penu,zatim je mrnjaukala,najviše kad joj se neko približi,malo se zgrbi,i bolno zamjauče,sutradan joj je se iz usta cedila neka sluz.Odveo sam je kod veterinara i on je kontatovao gastritis,dehidratacija i niska temp. 34.5 stepeni ,dao joj je infuziju i tretman.Međutim ,nije preživela noć.Nije izlazila iz stana,nije jela ništa otrovno,hranio sam je Whiskas granulama i RC Fit-32.Veterinar je spomenuo da je u pitanju neka virusna infekcija jer se to isto dešavalo i drugim mačkama u NS.Ovo je išlo jako brzi i zanima me ,da li je moguće da je ovo od stresa (petarde,pucnji za novu godinu) ili je to od nečega drugog.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: gastritis 06 jan 2012 20:14 #1597

  • Olimp
  • Olimp's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 28
  • Primljeno zahvalnica: 1
  • Karma: 0
A u poslednje vreme da li se normalno ponasala,jela...da li je bilo nekih promena kod nje?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: gastritis 07 jan 2012 00:04 #1600

  • Zoran021
  • Zoran021's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Normalno se ponašala,jela,išla na pesak,spavala,jedino je bila jako uplašena kad se pucalo za novu godinu.Nikakvih drugih promena.Bila je povratila nesvarenu hranu pre neku nedelju,ali se posle toga sve vratilo na normalu.Brine me ta brzina koja joj se desila.Bila je jako uznemirena,nije mogla da se smiri.Legne,pomera se,ponovo legne pa kao da se namešta.Nije mogla da spava.Uopšte nije kunjala,nego je bila veoma nemirna.
Poslednja izmena: 07 jan 2012 15:07 od Zoran021.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Oglasi za posao

veterina.info fan box