Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me
  • Strana
  • 1
  • 2

Tema: Nadriveterinarstvo

Odg: Nadriveterinarstvo 24 feb 2012 06:30 #1774

  • PVA AS
  • PVA AS's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 12
  • Primljeno zahvalnica: 3
  • Karma: 0
OO Kori pa to sto Vi sada pisete nije tema moje postavke> Ali ako ste vec prozvali struku odgovoricu vam. Da istina je da svi glumite veterinare i hvalite se time sto sami dajete gvozdje prasadima,selen jagnjadima,adhelmintike svim kategorijama i to mi nije strasno. Verujte nisam gulio 5 godina fakulteta da bi samo to radio ali lepota mog poziva je u osecaju da pomognete nemocnoj zivotinji. Onda kada joj nije dobro i onda hitno zovete veterinara,onda kada ne moze da se porodi pa cak ni prirodno pa se pribegava Carskom rezu...o tome ne govorite i to mi je jasno. Nemojte misliti da mi ne nailazimo na aljkavosti vase struke.
Ali ne zelim da bezim sa kursa.
Moje pitanje i dalje stoji..a evo ja cu reci da sam se juce konsultovao sa jednim jako dobrim advokatom koji je predlozio par stavki tako da ja cekam sta ce Komora da odradi a ako ne uradi nista silno ce se crveneti kada se bude pozvala na sud.
Hvala svima na komentarima ali Vas molim dase drzite teme.
Pozdrav svima
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Nadriveterinarstvo 03 mar 2012 23:37 #1824

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Vuk Bojovic je opstepoznat kao covek koji najiskrenije mrzi veterinare. On to i ne krije.
Za krivicnu prijavu je naravno zreo poodavno, iz razloga poznatih. Zivotinje mu lece humani doktori!!!
Da je situacija obrnuta, tj, da mi lecimo ljude, odavno bi nas pohapsili i bacili u tamnicu na zilion godina.
Sramota!
Inace, i medju doktorima ima duduka koji poznaju medicinu manje i od moje babe, pa nikom nista. Rade, zaradjuju, po neko umre, neki pacijent im i prezivi... ali bas lepo i bezbrizno zive i niko ih ne dira, cak i ne proziva nizasta...
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
  • 2

Poslednje na forumu

Oglasi za posao

veterina.info fan box