Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me
  • Strana
  • 1
  • 2

Tema: Ivermektin prašak kod pasa?

Odg: Ivermektin prašak kod pasa? 22 maj 2011 14:31 #1065

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Po teoriji jesu osetljive rase na pr. koli, pinc, negde se navode i mesanci.
U praksi nikad nisam cuo da je neko prijavio nezeljenu reakciju, mada verujem da je moguca. Licno znam da od 250 pasa u azilu, ni jedan nije odreagovao reakcijom preosetljivosti ili bilo kakvim simptomom ili uginucen na injekciono davanje.
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Ivermektin prašak kod pasa? 23 maj 2011 06:35 #1069

  • mastervet
  • mastervet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 38
  • Primljeno zahvalnica: 2
  • Karma: 0
licno nikada nisam imao problema sa ivemerktinom kod pasa i macaka,stavise i danas mi je to lek izbora, naravno u zavisnosti od oboljenja aplikujem ga samostalno ili u kombinaciji. The recommended dosage of cattle Ivermectin for dogs to prevent heartworm is .0015 milligrams to .003 milligrams per pound of body weight once a month. To treat and prevent skin parasites, such as fleas, ticks and mange, give your dog .15 milligrams per pound of body weight, then repeat the dosage in 14 days. If you are treating for gastrointestinal parasites such as round worms, the dosage is .2 milligrams per pound of body weight.

Read more: Cattle Ivermectin for Dogs | eHow.com www.ehow.com/about_5444740_cattle-iverme...s.html#ixzz1N9eBNW58
B)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Ivermektin prašak kod pasa? 17 jun 2011 12:00 #1169

  • SANE
  • SANE's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Nekada sam koristio tabletice invermektin 1000 , 1 tableta ide na 5 kg telesne mase ali sada nemogu da pronadjem gde ima inace je Odlicna stvar !
Pozdrav Bercek www.bercek.biz
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Ivermektin prašak kod pasa? 04 jan 2016 17:33 #6064

  • margie91
  • margie91's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Treba mi strucno misljenje. Pas mog prijatelja se pre mesec dana izlecio od srcanog crva. Primao je ivermektin i dovicin 6 meseci. Sada je pas postao agresivan i prema svojoj porodici, a nikada nije bio takav. Cula sam i ranije da psi postanu agresivni nakon terapije. Da li je moguce sa ivermektin deluje neuroloski na psa?? Ne znamo u cemu je problem...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
  • 2

Oglasi za posao

veterina.info fan box