Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: E bas sam se nasmejao:)

E bas sam se nasmejao:) 09 sep 2012 09:25 #2719

  • labovet81
  • labovet81's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Gold Boarder
  • Poruka: 222
  • Primljeno zahvalnica: 25
  • Karma: 4
Zdravo svima,

vidim ovde ima dosta pravih ljubitelja zivotinja, možda mi neko može pomoći. Naime, pre jedno pola godine sam uzeo jednog papagaja na pijaci, i to poveceg bogami. Rekli su mi kao ova vrsta ne raste vise, ali za pola godine izras'o u nekakvu kokosku, da te Bog sacuva.

I sad, prvo ja nemam mesta u stanu za takvu golemu zivotinju, ima raspon krila gotovo od zida do zida, ko kondor bre! I ništa onda sam ga vezao za ti sipku na kojoj stoji, nema vise letenja, sve mi porazbija po kuci.

A drugo, reko', sad ću da ga naucim da prica nešto, bar nekakve koristi od tog kretena. Ali ovaj valjda iz protesta samo cuti, samo povremeno kresti da ti se zamrzne krv u zilama.

E sad, poshto nisam takav da tucem papagaja, ja hteo da simuliram da vidi šta će mu se desiti ako ne pocne da prica, pa kupio plisanog papagaja igracku, i izudarao ga tu pred njim. I od tad ovaj prestao i da kresti. Sad samo cuti, jede, tovi se, ne smem vise ni da mu pridjem kakav monstrum je postao. Shta sad sa njim da radim?
0
Izvor
forum.aladin.info/topic/5575-papagaj/
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: E bas sam se nasmejao:) 15 sep 2012 21:42 #2751

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: E bas sam se nasmejao:) 16 dec 2012 20:01 #3357

  • hanumica
  • hanumica's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 4
  • Karma: 0
Ja sam tako kupila Nimfu papagaja i rekli mi da je musko. Dala sam mu ime ROKI. da bi kroz neko vrijeme dobio proliv i uznemirio se nenormalno. Mislila sam da ce uginuti no medjutim, jedno vece se scucurio u cosak i nije htio da ustane ni da jede. Kad sam ga podigla imala sam sta i da vidim.Hahahah. Moj Roki je snio jaje-heheeeeee. Shvatila sam da je Rokica a ne Roki.

Nego ti tog svog lesinara jos malo ugoji i uvrsti ga u Nojeve.Mozda pocne nositi Nojeva jaja.
Malo sale-oprosti molim te.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: E bas sam se nasmejao:) 16 dec 2012 22:09 #3359

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Sala je na ovom mestu dobrodosla, tako da slobodno bez izvinjavanja...:)
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Poslednje na forumu

Oglasi za posao

veterina.info fan box