Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Vakcinacija protiv nodularnog dermatitisa , kako smo odradili, bez znanja kada i koliko će nam platiti

Vakcinacija protiv nodularnog dermatitisa , kako smo odradili, bez znanja kada i koliko će nam platiti 10 avg 2016 09:07 #6265

  • kdragana
  • kdragana's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
Na prosečnim temperaturama 35 celzijusa, hitno, vlasnici i goveda po livadama , na ispaši ,malo smo se igrali i rodea, prosek pređenih kilometara po vakcinisanom grlu katastrofa,brdsko planinsko područje , strog hladni lanac , dozvoljeno 5% rashoda vakcine,50 doza iz boce utrošiti u roku , sve vakcinisali u julu,ranom zorom do kasno uveče,nehumani uslovi za veterinare , bilans : 3 automobila na ozbiljnim popravkama , 3 povrede na radu , uložili rad i sredstva , odradili traženo i niko pojma nema kada i koliko i da li će nam platiti..
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Vakcinacija protiv nodularnog dermatitisa , kako smo odradili, bez znanja kada i koliko će nam platiti 10 avg 2016 09:46 #6266

  • primus
  • primus's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 126
  • Primljeno zahvalnica: 40
  • Karma: 17
Mora da niste bili na sastanku u Nišu pre dve nedelje. Tamo je svaki veterinar dobio tapšanje po ramenu. Dobili smo par vrlo primamljivih obećanja i zakusku koja je kasnila (ne znam ni ja koliko, jer smo kolega i ja morali da napustimo tu divotu...čeka nas pravi posao koji stvarno donosi novac).
Zato, sledeći put: budite bliže rukovodstvu uPRAVE, vks...ili bilo kojem rukovodstvu...i Vaši snovi će biti bliže ispunjenju.
na psu rana...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Vakcinacija protiv nodularnog dermatitisa , kako smo odradili, bez znanja kada i koliko će nam platiti 10 avg 2016 10:42 #6268

  • kdragana
  • kdragana's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
Dragi kolega, mi ne pripadamo vsi Niš , već VSI Kraljevo , regionalno Moravičkom okrugu, da bude još gore , ni regionalni odbor NIJE UPUĆEN , juče sam kaočlan regionalnog odbora vks pričala sa kolegama, već sam psihofizički iscrpljena od svega , niko nas nije ni zvao na sastanak u Niš a i komunikacija sa sadašnjim rukovodstvom VKS nije na nekom nivou, Kako to mislite da budem bliže rukovodstvu Uprave ? ? ili "Bilo kom rukovodstvu" Kao član regionalnog odbora Moravičkog okruga i delegat za VKS očekujem da ne moram nikog da vučem za rukav , već pravovremenu informaciju , čak i da "samo " plaćam članarinu i licencu , očekujem da budem informisana, zaštićena i podržana od esnafskog udruženja ????? Svakodnevno ulazim na sajt VKS i nemam utisak da se išta pomera sa mrtve tačke, S poštovanjem , srdačan pozdrav.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Vakcinacija protiv nodularnog dermatitisa , kako smo odradili, bez znanja kada i koliko će nam platiti 10 avg 2016 11:07 #6269

  • primus
  • primus's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 126
  • Primljeno zahvalnica: 40
  • Karma: 17
Draga, kolegenice
zao mi je sto niste odmah prepoznali sarkazam u mojoj poruci :)
ja sam, takodje, uzasnut i prestravljen situacijom

ali, evo, da se ne bismo previse sikirali, objavljujem poruku koju sam upravo dobio


Dana 09. avgusta Uprava za veterinu je poslala obavestenje VKS da je odredjena visina naknade za vakcinaciju protiv bolesti kvrgave koze goveda u sledecem iznosu: za gazdinstva koja imaju do 20 grla 230 dinara bez PDV, za gazdinstva od 21 do 50 grla 180 dinara bez PDV, za gazdinstva od 51 do 100 grla 150 dinara bez PDV i za gazdinstva od 101 i vise grla 100 dinara bez PDV.Veterinarskim sluzbama naknada iznosi 50 dinara bez PDV.Uprava je odredila stepenaste cene vakcinacije iako je VKS zadrzala stav da usluga bude svima isplacena u iznosu od 230 dinara bez PDV.

Raduj se
na psu rana...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Vakcinacija protiv nodularnog dermatitisa , kako smo odradili, bez znanja kada i koliko će nam platiti 10 avg 2016 11:21 #6270

  • kdragana
  • kdragana's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
istu poruku sam i ja malopre dobila od predsednika regionalne komore, par minuta pošto smo još jednom razmatrali situaciju , bolje išta ... mada ne znam do kad i koliko ćemo trpeti kao struka, volela bih da se esnaf malo probudi , svesna na žalost ,da većina težko koristi elektronske vidove komunikacije , a i ne vole da se uključe ni u aktivni rad regionalnih odbora , ostaje nada da će se jednog dana ipak vrednovati rad terenskih veterinara i da neće raznorazni lobiji bacati struku pod noge . Oprostite što sarkazam nisam prepoznala , zato što me ne bi čudilo da tako određene interesne grupe reaguju ... :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Poslednje na forumu

Oglasi za posao

veterina.info fan box