Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Utisci o portalu

Odg: Utisci o portalu 16 mar 2012 00:51 #1888

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Moram da iznesem svoje misljenje ovde, premda vise volim da pisem vezano za bolesti i struku, u nadi da ce nekome pomoci.
Vegeterijance u neku ruku razumem delimicno, ali su oni poprilicno iskljucivi prema ljudima suprotnog misljenja.
Ja vegeterijanac nisam, ali ubijanje zivotinja u vidu lova ne podrzavam i nisam ljubitelj lovaca.
Eutanaziju nisam nikad mogao da uradim, prepustim drugim kolegama kad je ta procedura apsolutno indikovana.
Na zalost, ljubav prema zivotinjama i veterina nemaju puno dodirnih tacaka.
Otseci nekom testise i ljubav su poprilicno nespojive stvari:)
Salu na stranu.Ne volim terapeutske procedure koje nanose bespotrebnu bol i patnju zivotinjama, a kamo li lov.
To je cisto ubijanje iz zabave, sa ljubavlju prema zivotinjama veze nema.
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Utisci o portalu 15 maj 2012 21:20 #2215

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Nisam siguran da li ce kolega administrator moci to da izvede, ali imam predlog da se otvori nova sekcija gde ce korisnici foruma moci da predstave svoje kucne ljubimce, ili ako zele neku od reprezentativnih ili izlozbenih farmskih zivotinja koje poseduju.
Verujem da ce forum na taj nacin postati "zivahniji".
Ovo pisem na osnovu iskustava sa nekih drugih foruma, sa nekom drugom tematikom. Ali na sta god da se ti forumi odnose, svaki ima temu koja se odnosi na kucne ljubimce i dobro je posecena.
Nema razloga( ako tehnicke mogucnosti dozvoljavaju) da i jedini pravi veterinarski portal ne dobije isto to.
Hvala!
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Utisci o portalu 16 maj 2012 20:10 #2220

  • ševo
  • ševo's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
  • Poruka: 338
  • Primljeno zahvalnica: 35
  • Karma: 12
U svakom Podforumu (npr. psi, macke, konji...) sami možete otvoriti temu (npr. u podforumu psi otvoriti temu predstavljam Vam svog psa...) a ja ću tu temu zakačiti u top tako da će uvek biti medju prvima.

@Hardvet hvala na predlogu
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Utisci o portalu 16 maj 2012 21:32 #2223

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Doktore, nema na cemu...
Mozemo i tako.
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Utisci o portalu 07 jan 2014 15:31 #4973

Zelim da pohvalim ovaj sajt,super je :) Idem u srednju skolu za veterinarskog tehnicara i puno toga naucim ovde gledajuci(video klipove) i citajuci(Odgovore doktora,kao i tekstove o zivotinjama). Drago mi je da postoji ovakav sajt.. :) Pozdrav za sve :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Oglasi za posao

veterina.info fan box