Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Američki bokser totalno propao

Odg: Problemi sa psom 17 feb 2011 11:49 #489

  • moderator2
  • moderator2's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 156
  • Primljeno zahvalnica: 9
  • Karma: 8
ChedaD napisao/la:
kada kazete gotovu hranu poretpostavljam da mislite na granule? Otici cu sada do pet shopa i raspitati se za hranu, a hvala za ovo za vitamine. nadam se da ce biti sve u redu. Kako taj dogovit u sustini funkcionise i koji su to vitamini da znam da trazim ukoliko nema dogovit? Hvala Puno

Dogovit sadrži vitamine koji su neophodni za normalan rast i razvoj pasa. Takođe možeš davati tvom psu jer kazes da je nešto slabije kondicije i da ti deluje iscrpljeno. Dogovit sadrži samo vitamine, tako da ti je možda bolje da se opredeliš za neki preparat koji sadrži vitamine+minerale. Samo otiđi u prodavnicu za kućne ljubimce i oni će ti dati savete.

Znači kupiš granuliranu hranu + mineralno-vitaminske dodatke.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Problemi sa psom 17 feb 2011 13:40 #490

  • ChedaD
  • ChedaD's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 8
  • Karma: 0
kupio sam sada cafortan tablete. prodavac mi je rekao da mu dajem 2-3 dnevno. i uzeo sam granuliranu hranu (3 razlicite vrste). jedna ima vise masti, druga proteina.... rekao mi je da ih mesam i da mu dajem 400 gr dnevno. Da li se slazete sa navedenim? Hvala unapred
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Problemi sa psom 17 feb 2011 17:18 #491

  • moderator2
  • moderator2's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 156
  • Primljeno zahvalnica: 9
  • Karma: 8
ChedaD napisao/la:
kupio sam sada cafortan tablete. prodavac mi je rekao da mu dajem 2-3 dnevno. i uzeo sam granuliranu hranu (3 razlicite vrste). jedna ima vise masti, druga proteina.... rekao mi je da ih mesam i da mu dajem 400 gr dnevno. Da li se slazete sa navedenim? Hvala unapred

Slazem se, to ti je ok:)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Problemi sa psom 18 feb 2011 11:23 #492

  • Stevo-vet.
  • Stevo-vet.'s Avatar
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
  • Poruka: 70
  • Primljeno zahvalnica: 1
  • Karma: 1
To je kombinacija vise razlicitih vitamina i minerala,ali sustina je da ima dosta minerala koji ce popraviti njegov skeletni sistem,jer je mineralna konfiguracija narusena usled nepravilne ishrane i drzanja!Treba da trazis mineralni sastav kalcijum(Ca),magnezijum(Mg),fosfor(F),AD3E kompleks vitamina i vitamin D je jako bitan za resorpciju gore navedenih iz digestivnog trakta,on se sintetise i u kozi pod dejstvom suncevih zraka tako da je bitno setati psa svaki dan,a i metabolizam ce se povecati setnjom,samim tim i njegov oporavak ce ici bolje i brze!
Povremeno nam javi kako napreduje terapija!
Pozdrav
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Problemi sa psom 18 feb 2011 13:27 #493

  • ChedaD
  • ChedaD's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 8
  • Karma: 0
Hvala vam puno na vremenu koje izdvajate da bi odgovorili na moja pitanja. Da li to znaci da ovaj cafortan nije dovoljan sam po sebi, i da bi morao da uzmem jos neke minerale i da ih dajem uz njega. Da li svi ti minerali imaju u jednom preparatu ili se kupuju zasebno? Mogu li da ih dajem u kombinaciji sa ovim lekom, ili bih morao izbaciti cadortan? Da li carfotan mogu da dajem ubuduce stalno, ili moram da pravim neek pauze ili smanjujem dozu. trenutno mu dajem po 3 tablete. jednu ujutru, oko podne i uvece.
Izvinjavam se ako je previse pitanja, ali zaista sam zainteresovan da naucim da se ophodim najbolje sto mogu prema ljubimcu i da mu ne nanesem stetu.

Svakako da cu da izvestavam o promenama, i ostacu clan ovog foruma. Mozda sutra i ja budem mogao da pomognem nekome sa svojim iskustvima.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Problemi sa psom 18 feb 2011 15:18 #494

  • moderator2
  • moderator2's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 156
  • Primljeno zahvalnica: 9
  • Karma: 8
ChedaD napisao/la:
Hvala vam puno na vremenu koje izdvajate da bi odgovorili na moja pitanja. Da li to znaci da ovaj cafortan nije dovoljan sam po sebi, i da bi morao da uzmem jos neke minerale i da ih dajem uz njega. Da li svi ti minerali imaju u jednom preparatu ili se kupuju zasebno? Mogu li da ih dajem u kombinaciji sa ovim lekom, ili bih morao izbaciti cadortan? Da li carfotan mogu da dajem ubuduce stalno, ili moram da pravim neek pauze ili smanjujem dozu. trenutno mu dajem po 3 tablete. jednu ujutru, oko podne i uvece.
Izvinjavam se ako je previse pitanja, ali zaista sam zainteresovan da naucim da se ophodim najbolje sto mogu prema ljubimcu i da mu ne nanesem stetu.

Svakako da cu da izvestavam o promenama, i ostacu clan ovog foruma. Mozda sutra i ja budem mogao da pomognem nekome sa svojim iskustvima.

Sve što je kolega Stevo naveo u predodnoj poruci ima u cafortan-u, tako da nema potrebe više bilo šta da mu uzimaš. Samo mu još daj tablete protiv glista i pantljičara.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Poslednje na forumu

Oglasi za posao

veterina.info fan box