Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Odg: opadanje dlake kod macke (duz kicme)

opadanje dlake kod macke (duz kicme) 09 apr 2012 16:14 #2036

  • danimne
  • danimne's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
Zdravo.
Imam macka starog oko 1 godinu. Od rodjenja ima inficirano oko i skoro je zatvoreno i ne vidi na njega.
U zadnji par dana, tj za jedan dan, mu je opala dlaka duz kicme. Kao da je neko povukao liniju. Koza na toj liniji (debljine prsta) je otanjila i kicma skoro da moze da se vidi.
Zna li neko o cemu se radi, da li se moze lijeciti, je li zarazno po drugo macke ili ljude.....

Hvala
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: opadanje dlake kod macke (duz kicme) 23 jul 2012 16:12 #2472

oku mislim da nema pomoci a dlaci ... <3 JASNO DA IMA !!!! Ja isto imam mackE i meni se isto to desilo. Cjela dlaka otpala s kicme samo kost i koza uzmi ti te jednokratne tablete i daj miloj maci ...KAK SE ZOVE?
I DA VIDIS KAK BU SKAKALA DO NEBA!!!!!!

BU SVE DOBRO SAMO VJERUJ U SVOJU MACU I SEBE!!!!!!!!!!!!!!
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


Attachment MIMIIKELLY.jpg not found

Poslednja izmena: 24 jul 2012 16:13 od ševo.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Oglasi za posao

veterina.info fan box