Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Pomoc oko upotrebe Doxin-200 ws

Pomoc oko upotrebe Doxin-200 ws 18 mar 2013 20:06 #4290

  • delagano1
  • delagano1's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
potrebna mi je pomoc oko upotrebe Doxin-200 ws . Za sta je ovaj lek(prasak) i kako se dozira za upotrebu kod teleta od 1 mesec i kod krava koje dozeaju i kako daa dam kravi i teletu?? i dali se sme davati kravi u laktaciji dali se sme upotrebljavati mleko. Ja sam kupio zbog toga sto krava i tele kaslju tako su mi dali u veterinarskoj apoteci, molim odg sto pre
e ovo pise na pakovanju za koje bolesi i sta e sad dal je to to ili je ovo za nest drugo
gastrointestinal and respiratory infections caused by tylosin and doxycycline sensitive micro-organisms, like bordetella, campylobacter, chlamydia, e. coli, haemophilus, mycoplasma, pasteurella, rickettsia, salmonella, staphylococcus, streptococus and treponema spp.
Poslednja izmena: 18 mar 2013 20:08 od delagano1.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Pomoc oko upotrebe Doxin-200 ws 18 mar 2013 22:18 #4292

  • labovet81
  • labovet81's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Gold Boarder
  • Poruka: 222
  • Primljeno zahvalnica: 25
  • Karma: 4
Koliko vidim sastav je tilozin i doksiciklin. Koristi se najpre ya respiratorne infekcije, mada proiyvodjac kaze da moze i ya infekcije digestivnog trakta /PROLIV, mada bi ja ya proliv iyabrao drugi prasak, sa drugim sastavom. Tako]e, antibiotski praskovi se nikako ne daju odraslim prezivarima da piju jer ces tako unistiti mikrofloru u buragu. samo za telad moze
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Oglasi za posao

veterina.info fan box