Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Vežbanje šivenja?

Vežbanje šivenja? 30 nov 2015 12:41 #5995

  • Tacili
  • Tacili's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 12
  • Karma: 0
Poštovanje svima na forumu.
Nadam se da nisam pogrešila što pišem u ovoj kategoriji foruma, ali ne znam gde bih drugde, jer se o hirurgiji i radi :)
Idem vanredno za veterinarskog tehničara, uspešno sam završila prve tri godine, u februaru ću, ako naučim kako valja položiti i četvrtu.

Ono što mene interesuje jeste gde može da se kupi hirurška veštačka koža tj ne znam pravo ime tome što praktično služi za vežbanje šivenja?

Imam da naučim iz hirurgije o šavovima, koncima i tako dalje, e sad pošto mene ovo zaista interesuje, nije mi dovoljno da vidim snimke i da čitam iz knjiga i raznih radova.
Htela bih i da vežbam ono što učim, prema tome potrebno mi je nešto što će imati praktičnu namenu.

Konce mogu da nabavim, razni ljudi prodaju, ali mogu i preko dobvljača i to nije problem.

Molim vas za pomoć, i izvinite ako sam na pogrešnom mestu pitala.. :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Vežbanje šivenja? 07 dec 2015 21:26 #6012

  • lane
  • lane's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
  • Poruka: 60
  • Primljeno zahvalnica: 10
  • Karma: 3
Veruj mi, koliko god da te to interesuje nikada ti neće trebati
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Vežbanje šivenja? 09 dec 2015 12:34 #6020

  • Tacili
  • Tacili's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 12
  • Karma: 0
lane, hvala na odgovoru, ali to što ste napisali apsolutno nije od pomoći nije je bitna stvar.
Meni je mnogo lakše da učim dok radim nego da čitam iz knjige i zamišljam.
Možda je vama smešno ili glupo, ali sve do sada što sam mogla da praktično uradim a da nikoga ne povredim uradila sam po uputstvu iz knjige. Imam pse i mačke pa mi oni budu da tako kažem maskote :) Za sada imam odlične ocene i ponosna sam na sebe zbog toga.

U svakom slučaju, moje pitanje je i dalje tu, i ja idalje ne znam gde to može da se kupi ili nabavi. Hirurški konac sam nabavila. To imam...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Oglasi za posao

veterina.info fan box