Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Stene jack russell-a hoce da jede samo granule za macke :)

Stene jack russell-a hoce da jede samo granule za macke :) 21 sep 2012 14:43 #2779

  • MiMi
  • MiMi's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 5
  • Karma: 0
Imam stene jack russel-a od pee nekoliko dana, kupila sam granule za male pse,medjutim samo pomirise i nista...danas ga odvedem u radnju za kucne ljubimce,i od svih ponudjenih granula, on pocne da jede samo granule za macke,ja ih kupim,i on ih najnormalnije jede... Sta da radim? :D Nista nece da mu fali? :D
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Stene jack russell-a hoce da jede samo granule za macke :) 21 sep 2012 21:15 #2780

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Stenad treba da jede hranu prilagodjenu uzrastu, odnosno, junior hranu. Proizvodjac nije bitan.
Sad, ovaj je poseban "slucaj". :)
Ako je ta hrana za macke nekim slucajem Junior( za macice), onda odlicno... A gospodin je verovatno odabrao hranu za odrasle macke :)
U svaki obrok tih granula mu ukapati 2-3 kapi AD kapi za decu. Uljni ili vodeni rastvor, svejedno.
20 dana sa kapima, pa 20 dana bez, ili, dodavati kapi svaki drugi dan.
veterina.info ***prvi i najveci***
Poslednja izmena: 21 sep 2012 21:16 od Hardvet.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Stene jack russell-a hoce da jede samo granule za macke :) 22 sep 2012 13:30 #2781

  • MiMi
  • MiMi's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 5
  • Karma: 0
Daaaaaaaaaaaa, gospodin je izabrao hranu za odrasle macke :) Pirinac,sargarepu i belo meso,nece ni da pomirise... :)
Hvala za savet sa AD kapima!
Pozdrav!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Stene jack russell-a hoce da jede samo granule za macke :) 22 sep 2012 22:29 #2784

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Nema na cemu.
Savet se odnosi ne samo na gospodina koji je odabrao hranu za starije gospodje mace, vec na svu stenad, ma cime se hranila.
Ovo je jedan od nacina prevencije rahitisa, a posto sam video nebrojeno primera rahiticnih stenaca terijera(svih mogucih velicina i oblika :)), morao sam da Vam napisem ovde.
Bilo bi bolje da je odabrao nesto sto je predvidjeno za njegov uzrast, ali dobro sad... Nebrojeno pasa nikad nije ni jelo granuliranu hranu niti se hranilo ni priblizno kvalitetno kako je preporuceno, pa su zivi i zdravi.
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Oglasi za posao

veterina.info fan box