Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Najčešća pitanja na državnom

Najčešća pitanja na državnom 03 jun 2014 07:57 #5298

  • vlpanic
  • vlpanic's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Primljeno zahvalnica: 2
  • Karma: 0
Od juče- 1 briga manje u mom životu :)
Uglavnom ovaj forum mi je pomogao puno i što se tiče pitanja i što se tiče utisaka pa bih izneo i svoja iskustva. Ispit ljudi shvatite ozbiljno jer polaganje samog nije toliki problem kolko jeste naučiti. Sve je laganica kad se zna ali da bi stigli dotle... puno rada. 2 ipo nedelje učenja od toga nedelju dana intenzivno a pod tim mislim po 6-7h dnevno (noćno) učenja. Moj gazda je bio car pa mi je dao 7 dana free da se spremim tako da je to puno značilo. Što se pitanja tiče, uglavnom su to ta pitanja koja su ovde već navedena.
Part of the message is hidden for the guests. Please log in or register to see it.
Sve ostalo je stvarno laganica i opuštencija sva pitanja su ovde tako da ljudi knjigu u šake i no frks. Generalno ispitivači su korektni skroz, hoće i da pomognu ako zapucaš i nisu rušilački nastrojeni ali neki kriterijumi moraju da se zadovolje! Srećno! ;)
Poslednja izmena: 01 avg 2016 12:46 od ševo.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Merima, Marevet

Najčešća pitanja na državnom 06 jul 2014 11:41 #5331

  • Marevet
  • Marevet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 5
  • Karma: 0
Da li je za kancelarijsko poslovanje potrebna samo uredba ili je i uputstvo potrebno,naime,odakle vise pitaju.
Hvala na odgovoru unapred
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Najčešća pitanja na državnom 07 avg 2014 17:48 #5394

  • CoA 1983
  • CoA 1983's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
poz kolege...odakle ste spremali drzavni??? Skinuo sam onu preporucenu literaturu sa sajta uprave za veterinu,ali ono je preobimno i konfuzno...molim za pomoc ako neko ima ideju kako da sebi olaksam ucenje ili ako ima neku skracenu verziju... Unapred zahvalan na svakom savetu
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Najčešća pitanja na državnom 07 avg 2014 20:02 #5395

  • ševo
  • ševo's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
  • Poruka: 338
  • Primljeno zahvalnica: 35
  • Karma: 12
Marevet wrote:
Da li je za kancelarijsko poslovanje potrebna samo uredba ili je i uputstvo potrebno,naime,odakle vise pitaju.
Hvala na odgovoru unapred
Mislim da pita podjednako ali uglavnom osnovne stvari tako da se kancelarijskog poslovanja ne treba puno plašiti, za razliku od pojedinih.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Najčešća pitanja na državnom 07 avg 2014 20:10 #5396

  • ševo
  • ševo's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
  • Poruka: 338
  • Primljeno zahvalnica: 35
  • Karma: 12
CoA 1983 wrote:
poz kolege...odakle ste spremali drzavni??? Skinuo sam onu preporucenu literaturu sa sajta uprave za veterinu,ali ono je preobimno i konfuzno...molim za pomoc ako neko ima ideju kako da sebi olaksam ucenje ili ako ima neku skracenu verziju... Unapred zahvalan na svakom savetu

Ja sam učio iz te literature sa sajta Uprave (to je jedna od retkih stvari na tom sajtu koja može nekome koristiti). U principu moraš sve pročitati, pa podvuci sebi najbitnije a obavezno se maksimalno posveti pitanjima sa ovog foruma, jer uglavnom se sve vrti.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: CoA 1983

Najčešća pitanja na državnom 19 sep 2014 10:43 #5443

  • Timeless
  • Timeless's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Primljeno zahvalnica: 3
  • Karma: 0
Kolega, treba oba da se uce ali samo po pitanjima koja su vec navedena na ovom forumu. ;)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Poslednje na forumu

Oglasi za posao

veterina.info fan box