Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Najčešća pitanja na državnom

Najčešća pitanja na državnom 19 sep 2014 10:45 #5444

  • Timeless
  • Timeless's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Primljeno zahvalnica: 3
  • Karma: 0
CoA 1983 wrote:
poz kolege...odakle ste spremali drzavni??? Skinuo sam onu preporucenu literaturu sa sajta uprave za veterinu,ali ono je preobimno i konfuzno...molim za pomoc ako neko ima ideju kako da sebi olaksam ucenje ili ako ima neku skracenu verziju... Unapred zahvalan na svakom savetu

Procitaj prethodne strane foruma i sve ce ti biti jasno. Ja sam ucila samo po pitanjima koja su navedena u ovom forumu, eventualno sam zbog sebe da bi mi bilo nesto jasnije,malo prosirila pitanje. I tako sam polozila sve iz prvog puta. Pozzz
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Najčešća pitanja na državnom 17 okt 2014 23:49 #5483

  • markok
  • markok's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Primljeno zahvalnica: 1
  • Karma: 0
Pozdrav svima,

Danas sam bio na polaganju za licencu.
Cela priča se u odnosu na ono što je do sada pisano promenila. Nisam znao nabrajati, samo par stvari, a ne 15,17 ili 35 nsčela ili sloboda. Ja sam prošao. Mislim da su spustili kriterijum.
Bitno je da sve zakone malo detaljnije pročitate i donekle shvatite. Ja sam učio 4 dana i samo sam jednom uspeo sve da prođem. Zato obratite pažnju na cele zakone jer možete da šepate kao ja. Nisam briljirao kao iz rukava, ali nisam imao rupa da neznam da beknem. Oko polovine je prošla, retko ko je pao, ostali su bili na 1 ili 2 ispita za ponavljanje.

Part of the message is hidden for the guests. Please log in or register to see it.

Skripte koristite samo da posebno skrenete sebi pažnju na neke detalje. Ostalo sve iz zakona.

Neka i vama bude sa srećom.
Poslednja izmena: 18 okt 2014 08:11 od ševo.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Marevet

Najčešća pitanja na državnom 15 dec 2014 21:23 #5582

  • Marevet
  • Marevet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 5
  • Karma: 0
iSPITIVACI SU BILI MAKSIMALNO KOREKTNI,NISU PITALI DUGO.pREDJITE SVE,TO VAM JE SAVET.iMA NEKIH STVARI KOJE NE POSTOJE U PREPORUCENOM MATERIJALU ZA SPREMANJE ISPITA.

EVO MOJIH PITANJA:


Part of the message is hidden for the guests. Please log in or register to see it.


Bilo nas je oko dvadesetpetoro,njih dvoje je vraceno na popravni,jedan je pao skroz.Skroz su bili korektni,bez mnogo gnjavaze.treba da ne znas ama bas nista,pa da te obore.

Pozdrav kolege i zelim da uspete u sledecim rokovima.
Poslednja izmena: 01 avg 2016 12:43 od ševo.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Najčešća pitanja na državnom 12 mar 2015 23:23 #5739

  • Willy
  • Willy's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 5
  • Primljeno zahvalnica: 1
  • Karma: 1
Da ne ponavljam ovo sto je ovde vec pisano. Izmedju ostalog iz Ustava me je pitala dobra od opsteg interesa, ali toga nema u Ustavu vec u Zakonu o javnoj svojini. (rudna bogatstva, putevi, zeleznice ili kako vec, pogledajte). Kod upravnog postupka uvid u spise, kod zakona o radu dopunski rad, a kod zdravstvene zastite: sta je program mera (pravilnik..moze svojim recima).

Ostalo je kao sto je do sad napisano.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Najčešća pitanja na državnom 28 jun 2015 22:57 #5841

  • Anavi
  • Anavi's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 5
  • Karma: 4
Posto ja definitivno ne bih polozila da nije bilo ovog foruma, evo i mog osvrta na ispit u junskom roku.
Pitanje su definitivno ova sa foruma, s tim sto se padalo, za nepoverovati, na Zoohigijeni i Higijeni namirnica.
Part of the message is hidden for the guests. Please log in or register to see it.
Iskreno, meni bar, nije bila tako boza kao sto se prica, Drzavni ispit sprdnja, procitash jednom i to je to. Ne znam nikoga ko moze Nacela ustava da procita jednom i da mu to bude to. Tako da, ovo po pitanjima bar naucite kao pesmicu ostalno na lepe oci i srecno!
Poslednja izmena: 01 avg 2016 12:44 od ševo.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Najčešća pitanja na državnom 20 avg 2015 18:06 #5906

  • Zuluman
  • Zuluman's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Pozdrav,
Da li može neko da navede pitanja iz higijene namirnica za vet. tehničare , s' obzirom da je u onom informatoru navedeno da je dovoljna samo knjiga za srednju školu ...

Hvala unapred...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Oglasi za posao

veterina.info fan box