Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Odg: NOVO UDRUZDENJE VETERINARA

Odg: NOVO UDRUZDENJE VETERINARA 02 nov 2012 16:23 #3038

  • drDzon Smit
  • drDzon Smit's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 158
  • Primljeno zahvalnica: 27
  • Karma: 5
Hardvet wrote:
Odgajivaci sve znaju, tako da je vrlo moguce i da znaju da poradjaju.
Ne sporim da o odredjenoj rasi( karakteristike rase i sl) znaju vise od vecine nas, ali ko sta zna o medicini, ne bih trosio reci...
Inace, sto se mene tice, sa aspekta terapije, pas je pas, sa izuzetkom osobenosti vezanih za pojedine rase.

Apsolutno tacno!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: NOVO UDRUZDENJE VETERINARA 28 nov 2012 18:56 #3203

  • drjolovic
  • drjolovic's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 35
  • Primljeno zahvalnica: 1
  • Karma: 3
Položio sam državni ali mi nepada napamet da dajem pare za tamo neke neznam ni ja koje i neznam za šta. Državni imam a licencu ću vaditi kad ja budem hteo i kad mi bude trebala,niko mi nemože osporiti položen ispit a to zašto nisam predao papira jednostavno neću.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: NOVO UDRUZDENJE VETERINARA 28 nov 2012 19:05 #3204

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Doktore, niko te i ne tera...:) Srecom...
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: NOVO UDRUZDENJE VETERINARA 29 nov 2012 09:23 #3206

  • Palvet
  • Palvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 130
  • Primljeno zahvalnica: 5
  • Karma: 15
Što se tiče samog rada , Licenca VKS se prilaže uz zahtev za otvaranje veterinarske organizacije (stanica, ambulanta , apoteka etc.) Meni ,lično, veterinarska inspekcija je tražila, zimus, prilikom rutinskog obilaska Licencu na uvid.
Da li bih imao nekakve konsekvence da je nisam imao - ne znam. Uglavnom, meni je kao vlasniku ambulante itekeko potrebna!
veterinar
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: NOVO UDRUZDENJE VETERINARA 03 dec 2012 17:57 #3218

  • zoxvet
  • zoxvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 148
  • Primljeno zahvalnica: 29
  • Karma: 3
drjolovic wrote:
Položio sam državni ali mi nepada napamet da dajem pare za tamo neke neznam ni ja koje i neznam za šta. Državni imam a licencu ću vaditi kad ja budem hteo i kad mi bude trebala,niko mi nemože osporiti položen ispit a to zašto nisam predao papira jednostavno neću.

Kolega najpre da čestitam, nije mala stvar položiti državni :)
E sad što se tiče vadjenja licence pitanje je koliko ćeš ti dobiti nevadjenjem iste.
Prvo, ako si zaposlen svakako ćeš da platiš i to vreme kada je nisi imao, nisam siguran ali mislim da se plaća i retroaktivno članarina za to vreme dok nisi bio član komore i nisi imao licencu (neka me neko ispravi ako grešim)
Drugo, ako nisi zaposlen onda ti je u interesu da imaš pošto ima dosta stanica kojima treba više veterinara sa licencom npr zbog programa mera. Video sam na infostudu neke konkurse gde moraš uz CV da im dostaviš i skeniranu licencu.

Kako god okreneš to je stvar koju ćeš kad tad morati da platiš a moj savet ti je da to, kad si već položio rešiš što pre.
I kad se odlučiš na taj korak onda se spremi za još jednu vožnju do BG-a (vidim da si iz Crvenke) jer neće da šalju poštom
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: NOVO UDRUZDENJE VETERINARA 03 dec 2012 21:29 #3219

  • drjolovic
  • drjolovic's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 35
  • Primljeno zahvalnica: 1
  • Karma: 3
Kolega hvala ali ja još uvek neradim nigde i nisam baš ni siguran da ću se zaposliti u skorije vreme zbog sve ove situacije oko našeg stočnog fonda. Naj radije bi se zaposlio negde i radio nešto što nema veze sa veterinom jer sam se jako razočarao u ovaj poziv a voleo sam ga od malih nogu i samo sam o tome mislio kao klinac da postanem veterinar. I sad završih i nema posla,a ono što se nudi su ili poslovi da se jadva pregura do prvog ili je u pitanju takva ponuda "uzmi ili ostavi jer ima ko će raditi za te pare"... Struka nam se srozala,idem negde u neku industriju da radim jer ovde od terena nema ništa... Žali bože vremena,živaca i para datih na ovo školovanje....
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Oglasi za posao

veterina.info fan box