Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Utisci o portalu

Odg: Utisci o portalu 23 feb 2012 20:05 #1768

  • Bebina
  • Bebina's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 5
  • Karma: 0
Sve vise se razocaravam u veterinare! Pa zar vi niste postali veterinari zbog ljubavi prema zivotinjama???? Dokle vise te pare!!!! Pa na vasem sajtu pise ljubitelji zivotinja a propagirate lovstvo????!!!! :blink: Aman vise!!! Jos imate odeljak o lovstvu???? Koliko ja znam najgori neprijatelji zivotinjama jesu ti monstrumi od lovaca!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Utisci o portalu 23 feb 2012 20:34 #1769

  • ševo
  • ševo's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
  • Poruka: 338
  • Primljeno zahvalnica: 35
  • Karma: 12
U potpunosti se slažem sa vama. Sajt je posvecen ljubiteljima životinja i najmanje što želim je propagiranje ubijanja. Medjutim, uloga lovaca je ne samo ubijanje već i sledece:

Učestvovanje u akcijama izgradnje i korišćenja lovno uzgojnih objekata u lovištu:
-proizvodni objekti -melioracija postojećih livada, podizanje veštačkih livada, obrada polja i njiva za divljač (remize), sadnja plodonosnog drveća i grmlja;
-objekti za skladištenje hrane;
-objekti za ponudu hrane -hranilišta, solišta;
-objekti za ponudu vode -pojilišta;
-objekti za sprečavanje šteta od divljači;
-prihvatilišta za divljač;
Učestvovanje u lovnim akcijama:
-prikupljanje i iznošenje hrane za zimsku prihranu divljači;
-prolećno brojanje divljači;
-prolećno brojanje srneće divljači.
Evo npr. i poslednja vest vezana za lov LINK.

U ovom delu sajta će biti objavljivanji samo tekstovi koji će uticati na lovce da što bolje odrade onu humaniju stranu njihovog "zanimanja" i da se javnost blagovremeno obavesti o tome.

Ukoliko posetioci sajta smatraju da sekcija LOVSTVO ne treba sa se nadje na ovom portalu ista će biti uklonjena
Poslednja izmena: 23 feb 2012 20:35 od ševo.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Utisci o portalu 24 feb 2012 01:04 #1771

  • Bebina
  • Bebina's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 5
  • Karma: 0
Pa ne bih bas rekla da oni nesto rade humano. Pa ovaj link govori o konjima a ne o divljaci i pticama koje neprestalno ubijaju iz zabave?! I kakva crna prihvatilista! Videla sam ja dosta takvih prihvatilista gde se nalaze najvise mladunaca ubijene divljaci koja se neguju da bi se pustila i naravno ubila na kraju! I to sto obezbedjuju vodu, hranu... to rade kako bi imali cime da se zabave kada dodje vreme ZAR NE??? :angry: :angry: :angry:
I pored sve te njihove ''humanosti'' nece moci da ociste svoju crnu dusu...
Poslednja izmena: 24 feb 2012 01:08 od Bebina.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Utisci o portalu 24 feb 2012 07:47 #1776

  • labovet81
  • labovet81's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Gold Boarder
  • Poruka: 222
  • Primljeno zahvalnica: 25
  • Karma: 4
ševo wrote:
U potpunosti se slažem sa vama. Sajt je posvecen ljubiteljima životinja i najmanje što želim je propagiranje ubijanja. Medjutim, uloga lovaca je ne samo ubijanje već i sledece:

Učestvovanje u akcijama izgradnje i korišćenja lovno uzgojnih objekata u lovištu:
-proizvodni objekti -melioracija postojećih livada, podizanje veštačkih livada, obrada polja i njiva za divljač (remize), sadnja plodonosnog drveća i grmlja;
-objekti za skladištenje hrane;
-objekti za ponudu hrane -hranilišta, solišta;
-objekti za ponudu vode -pojilišta;
-objekti za sprečavanje šteta od divljači;
-prihvatilišta za divljač;
Učestvovanje u lovnim akcijama:
-prikupljanje i iznošenje hrane za zimsku prihranu divljači;
-prolećno brojanje divljači;
-prolećno brojanje srneće divljači.
Evo npr. i poslednja vest vezana za lov LINK.

U ovom delu sajta će biti objavljivanji samo tekstovi koji će uticati na lovce da što bolje odrade onu humaniju stranu njihovog "zanimanja" i da se javnost blagovremeno obavesti o tome.

Ukoliko posetioci sajta smatraju da sekcija LOVSTVO ne treba sa se nadje na ovom portalu ista će biti uklonjena

Ne slažem se sa vama! Sajt je edukativnog karaktera i nikako ne promoviše ubijanje životinja. Uklanjanjem opcije lovstvo sigurno nećete uticati na lovce da prestanu sa lovom, niti nagovoriti one koji se ne bave da počnu da se bave lovom.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Utisci o portalu 24 feb 2012 07:48 #1777

  • labovet81
  • labovet81's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Gold Boarder
  • Poruka: 222
  • Primljeno zahvalnica: 25
  • Karma: 4
Bebina wrote:
Sve vise se razocaravam u veterinare! Pa zar vi niste postali veterinari zbog ljubavi prema zivotinjama???? Dokle vise te pare!!!! Pa na vasem sajtu pise ljubitelji zivotinja a propagirate lovstvo????!!!! :blink: Aman vise!!! Jos imate odeljak o lovstvu???? Koliko ja znam najgori neprijatelji zivotinjama jesu ti monstrumi od lovaca!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

A jel Bebina vegetarijanac?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Utisci o portalu 24 feb 2012 20:50 #1781

  • Bebina
  • Bebina's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 5
  • Karma: 0
Nemojte pogresno da me shvatite, ali previse volim zivotinje i zgrozim se kada procitam bilo sta o lovu...:( pa sada sam skoro procitala da je za razvoj lovstva izdvojeno 60 miliona dinara?!!! I to su isto izdvojili ljudi koji za pametnije stvari ''nemaju para''! Da jesam vegetarijanac i to preporucujem svima. Sajt je super i treba da ih je vise slicno ovom, vrlo je edukativan i mozemo svasta da saznamo to ne osporavam, samo se nadam da je ostalo bar saka veterinara onakvih kakvi trebaju da budu...
p.s. postavila sam pitanje pre dva dana na forumu pitajte veterinara u vezi moje tigrice, mozete li da mi uskoro odgovorite to mi je bitnije nego ovo ovde?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Poslednje na forumu

Oglasi za posao

veterina.info fan box