Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me
  • Strana
  • 1
  • 2

Tema: DOBIO SAM TEMU ZA DRZAVNI ISPIT KLASICNA KUGA SVINJA - MERE ZA SUZBIJANJE I IZKORENJIVANJE

DOBIO SAM TEMU ZA DRZAVNI ISPIT KLASICNA KUGA SVINJA - MERE ZA SUZBIJANJE I IZKORENJIVANJE 14 maj 2011 15:06 #1043

  • acavet
  • acavet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 9
  • Karma: 1
DA LI NEKO IMA TU TEMU ?
ILI JE IMAO ?
AKO MOZE DA MI POSALJE NA Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: DOBIO SAM TEMU ZA DRZAVNI ISPIT KLASICNA KUGA SVINJA - MERE ZA SUZBIJANJE I IZKORENJIVANJE 14 maj 2011 17:59 #1044

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Prepisi 2-3 strane iz literature sta nadjes, dovoljno je. Ni najmanje ne posvecuju paznje tim radovima, mislim da ih i ne citaju.
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: DOBIO SAM TEMU ZA DRZAVNI ISPIT KLASICNA KUGA SVINJA - MERE ZA SUZBIJANJE I IZKORENJIVANJE 14 maj 2011 18:27 #1045

  • lane
  • lane's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
  • Poruka: 60
  • Primljeno zahvalnica: 10
  • Karma: 3
Ne bih se baš složio sa time da te radove niko ne čita. Kada sam ja polagao državni bila su dva rada sa promašenom temom pa su ih vratili na ponovno pisanje pošto su usmeni već položili. Suština pisanja tih radova se svodi na prepisivanje pravilnika, konkretno u vašem slučaju to su Pravilnik o suzbijanju i iskorenjivanju KKS-a i Pravilnik o programu mera
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: acavet

Odg: DOBIO SAM TEMU ZA DRZAVNI ISPIT KLASICNA KUGA SVINJA - MERE ZA SUZBIJANJE I IZKORENJIVANJE 15 maj 2011 00:36 #1047

  • acavet
  • acavet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 9
  • Karma: 1
hvala uradio sam ! 1 opisao kalasicnu kugu 2 prepricao pravilnik
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: DOBIO SAM TEMU ZA DRZAVNI ISPIT KLASICNA KUGA SVINJA - MERE ZA SUZBIJANJE I IZKORENJIVANJE 15 maj 2011 06:22 #1048

  • vetnovi
  • vetnovi's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 29
  • Primljeno zahvalnica: 3
  • Karma: 0
Hardvet wrote:
Prepisi 2-3 strane iz literature sta nadjes, dovoljno je. Ni najmanje ne posvecuju paznje tim radovima, mislim da ih i ne citaju.

Nisi u pravu, ne može bilo koja literatura o kks nego mora iz pravilnika. Mnoge su vracali ko nije radio rad iz pravilnika. problem je sto dotična koja salje pitanja za rad ne nagovesti da se radovi pisu iz pravilnika tako da mnoge kolege vrati jer pisu o KKS iz udzbenika iz zaraznih bolesti. Moras pisati iz pravilnika o kks .
IMAS NA OVOM SAJTU sve pravilnike,, zaakone...

veterina.info/pravilnici/kuga_svinja1.pdf
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: DOBIO SAM TEMU ZA DRZAVNI ISPIT KLASICNA KUGA SVINJA - MERE ZA SUZBIJANJE I IZKORENJIVANJE 15 maj 2011 21:58 #1050

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Sticajem okolnosti znam kolegu koji je o KKS napisao pola kucane stranice( font 14)... Polozio je bez ikakvih problema.
Ja sam na zalost imao Program mera za tu godinu... ispalo je 30 stranica, za koje sam ubedjen da nikoga nisu zanimale. Takav sam odgovor dobio i od jednog clana komisije koji je sam pominjao te radove i svoju koleginicu koja to i ne cita.
Tako je bilo, a normalno da ce nekoga malo vise cimati, ipak moraju da svemu tome daju bar ponajmanju dozu ozbiljnosti.
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
  • 2

Oglasi za posao

veterina.info fan box