Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Najčešća pitanja na državnom

Najčešća pitanja na državnom 02 dec 2015 08:57 #5999

  • Doktorica
  • Doktorica's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Primljeno zahvalnica: 1
  • Karma: 0
Predala sam svakako, pa cu videti sta sam uradila. Pisala sam svojim recima, nesto skratila, nesto dodala, ali sam morala da se drzim teme, jer novi Program mera ne mogu izmisliti. :lol: Milose, kad si ti polagao i kako je bilo? (krenula me trema) :silly:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Najčešća pitanja na državnom 19 feb 2016 11:36 #6128

  • ketiketi
  • ketiketi's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Koji ste carevi :) hvala svima i na pitanjima i na odgovorima,da nema vas pala bih sto posto :laugh:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Najčešća pitanja na državnom 23 feb 2016 17:19 #6136

  • znacev
  • znacev's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Primljeno zahvalnica: 1
  • Karma: 1
Pozdrav,

imam polaganje 14.marta,skinuo sam materijale sa neta i učim po njima, ali naišao sam na problem ne mogu nigde da nabavim knjigu iz zoohigijene, budući da nisam studirao u Srbiji, pa molim ako neko od kolega ima da mi pošalje kopiju ili knjigu, platiću troškove slanja, a svakako ću mu je i vratiti, čim je kopiram. Takođe interesuje me odakle ste učili higijenu namirnica, jer koliko sam pregledao u materijalima koje su dali na netu nema odgovora na većinu pitanja koja sam pronašao forumu, a problem je dodatan kao što sam i pre naveo, nisam studirao u Srbiji pa nemam literaturu koja je po ovom nastavnom programu.

MOLIM ZA POMOĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zlatko
Poslednja izmena: 16 mar 2016 10:59 od znacev.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Najčešća pitanja na državnom 16 mar 2016 10:58 #6141

  • znacev
  • znacev's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Primljeno zahvalnica: 1
  • Karma: 1
Hvala Bogu, položih prekjuče državni ! Budući da veliku zahvalnost za položen ispit dugujem forumu, smatram svojom obavezom da podelim iskustvo sa kolegama koje će se naći u istoj situaciji u skorijem periodu. Bilo nas je tridesetak, a od toga svega 5-6 ljudi je palo na popravni, mislim da niko nije pao sve. U principu bila su sva pitanja navedena na forumu. Najviše se padalo na Ustavu i kancelarijskom poslovanju. Nije tako strašno kao što neki govore, malo je "mučna" atmosfera kad nas trideset stoji u mračnom i zagušljivom hodniku, bez ijeden stolice, ali brzo se opusti atmosfera i krene međusobno dogovaranje i pomaganje. Većina ispitivača je pre početka ispita, pitala gde radimo, i gledali su da svoja pitanja usmere u tom pravcu, tako da nemojte zanemariti taj podatak, jer neki od kolega su to dobro iskoristili pa su terali vodu na svoju vodenicu. Konkretno, na upravnom postupku su potencirali da rade na transportu životinja, i dobijali su pitanje uverenje o zdravstvenom stanju, pa smislite svoju taktiku.

Moja pitanja su bila:
Part of the message is hidden for the guests. Please log in or register to see it.

Kao rezime svega: Pitanja na forumu su 95% onoga što pitaju, učite po njima i malo proširite i prolaz je siguran !
Poslednja izmena: 01 avg 2016 12:41 od ševo.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: H.Judit

Najčešća pitanja na državnom 10 jun 2016 10:39 #6218

  • H.Judit
  • H.Judit's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Ćao svima!
Evo i ja da napišem moja pitanja koja su bila juče na ispitu. ;) Možda nekom posluži.
Uglavnom pitaju pitanja koji su već prethodne kolege naveli.
Part of the message is hidden for the guests. Please log in or register to see it.

Dosta kolega je pao na ustavu. Treba znati sve nadležnosti, podele i definicije kod nje. Iz radnog odnosa i kancelarijskog poslovanja su isto srušili...
Iz radnog odnosa i zdrav. zašt. životinja pitaju gde radiš i tako usmeravaju pitanja (ja sam rekla npr. iz radnog odnosa da sam pripravnik i zato sam dobila to pitanje)
Uglavnom to je to. Ako vide da znaš onda pomažu, ali svakako mora se bar po ovim pitanjima na forumu dobro naučiti. :) :)
I da... Ako dobijete rad da napišete, nemojte prepisivati, jer jedan dečko sve iz pravilnika prepisao i odbili su mu rad (mogao je izaći na ispit ali morao je ponovo da napiše rad). Čitaju te radove :)
Srećno!!!
Poslednja izmena: 01 avg 2016 12:42 od ševo.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Najčešća pitanja na državnom 30 jul 2016 14:58 #6253

  • marko1810
  • marko1810's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
drage kolege,kanim se prijaviti drzavni ali nisam nesto to ucio. meni je jako dosadno. molio bih za mogucu pomoc tipa koliko bi mi realno trebalo da ucim i da li se i dalje ponavljaju pitanja koja sam nasao na forumu?
unapred zahvalan za svaki vid odgovora
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Oglasi za posao

veterina.info fan box