Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Pozdrav

Pozdrav 17 jul 2013 18:26 #4541

  • zbaz
  • zbaz's Avatar
Cao ljudi, ja sam Mirko i za pocetak zelim da Vas pozdravim i da Vam se predstavim....

Zavrsio sam srednju veterinarsku skolu i radio sam kao tehnicar 4 godine, moj zadnji posao je bio prije 10 godina i uglavnom se zasnivao na lijecenju stoke..
Prije 7 dana sam poceo raditi u Kuwaitu kao tehnicar koji se brine za njegu 120 pasa kompanije koja radi na otkrivanju explozivnih sredstava pa Vas iz tog razloga molim za pomoc u poslu s obzirom da nisam radio vise od 10 godina i da su moja dosadasnja iskustva sa psima bila jako mala..

Psi su uglavnom labradori, njemacki i belgijski ovcari...

Svaka vrsta pomoci i savjeta ce biti od velike pomoci za mene i uveliko ce biti cijenjena.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Pozdrav 17 jul 2013 22:46 #4542

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Sta su ti konkretna zaduzenja i sta tacno treba da radis sa njima?
Ako je samo hranjenje i ciscenje, uzivaj, to su ekstremno obuceni i poslusni psi sa kojima neces imati problema.
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Pozdrav 15 nov 2013 16:21 #4809

  • svajcarac66
  • svajcarac66's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Pozz za covjeka legendu "SEVO" coek je legenda i sve cestitke, pravi primjer da postoji jos malo ljudskosti :)
Htio sam pitati dali mogu ovde da objavljujem neke clanke koje ja imam jer znam dok sam ja isao u skolu trazio sam po netu svasta za skolu pa da malo olaksam svoji kolegama mladim :D

Hvala unaprijed By Djole :D
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Pozdrav 15 nov 2013 18:01 #4810

  • ševo
  • ševo's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
  • Poruka: 338
  • Primljeno zahvalnica: 35
  • Karma: 12
Uh, davno me ovako niko nije nahvalio :blush:
Lepo je to što želite da olakšate kolegama. Ja sam bio u istoj poziciji. Mnoge stvari sam sam tražio po netu ali na srpskom jeziku nisam mogao da nadjem. Najgore od svega je bilo to što nikoga nisam imao da pitam. Tako se i rodila ideja o veterinarskom portalu i evo nas sad ovde.

Postoji još puno stvari na kojima treba da se poradi na sajtu. Mnogo materijala fali a sam nisam u mogućnosti da sam sve oblasti obradim.

Dosta puta sam apelovao na naše profesore da podele neko od svojih radova, delove knjiga, bilo šta, ali je samo mali broj izašao u susret.

Žao mi je što ti profesori misle da će, ukoliko objave deo svoje knjige, prodaja iste biti slabija. Naprotiv, svi tekstovi vezani za veterinu a nalaze se na ovom sajtu su sigrno na prvoj strani google pretrage. Na kraju svakog teksta, pored imena autora, stoji i ime knjige iz koje je tekst, kao i mesto gde ta knjiga može da se kupi, odn. broj telefona. Tako da kada neko traži bilo šta vezano za bolesti živine, ukuca na google-u i, kao i svi, klikne na prvi link (klikni). Tu dobija onovne informacije a za opširnije ima mogućnost da kupi knjigu. Ovo nije slučaj sa ovim linkom, jer je cenjeni prof. Dušan Orlić dozvolio objavljivanje svih svojih radova u celosti. Interesantno je to da sam primio desetak poziva od ljudi koji su želeli da kupe tu knjigu iako je celu imaju na sajtu. Kažu knjiga je knjiga.

Otišao sam malo predaleko :)

Na forumu možete da postavljate sve što želite, tekstove, slike, video, samo morate da obratite pažnju na autorska prava. Ukolio je to deo tudjeg teksta potrebno navesti ime autora. Svaki autorski tekst koji zadovoljava osnovne kriterijume pisanja naći će se u odredjenoj kategoriji na sajtu.

Za sva pitanja i predloge uvek sam na raspolaganju
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Pozdrav 29 nov 2013 19:21 #4877

Kao sto sam naslov kaze, pozdrav dobri ljudi i kolege :)
Interesuje me jedna stvar, posto sam skoro zavrsio veterinu i jel tako sada mi sledi divnih godinu dana volontiranja pardon "pripravnickog staza" kao preduslov da mogu da polazem drzavni ispit za licencu, zanima me da li taj pripravnicki staz moze da se odradi u klanici a posto sam dosada cuo sve vrste odgovora odnosno i da moze i da ne moze, onda bih najzahvalniji bio ako iko zna tacno po zakonu da li se moze vrsiti pripravnicki u takvoj ustanovi posto predpostavljam negde zakonski mora biti odredjeno, dobro dosao je i link koji me moze uputiti na takav zakon.

Hvala unapred.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Oglasi za posao

veterina.info fan box