Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Portal mora da ima deo koji je posvecen samo doktorima veterinarske medicine!!!!

Odg: Portal mora da ima deo koji je posvecen samo doktorima veterinarske medicine!!!! 28 jul 2012 22:17 #2500

  • znatizeljan
  • znatizeljan's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 156
  • Primljeno zahvalnica: 20
  • Karma: 4
Red je da javim, jer se osecam prozvanim-ja sam prvi postavio temu!
nadam se da sam i prvi poslao Sevi skeniranu diplomu, ili licencu neznam sta vec bese.I posto vidim da nema nista od svega toga, vise skoro i da nisam aktivan na portalu, retko se i ukljucujem na njemu.Nemogu dozvoliti da pisem , neka mi oproste korisnici koji nisu kolege,da dajem savete, terapije a da neko to sam odradi i nekom od nas uskrati posao. t.e. zaradu a svi znate kako je tesko preziveti.
Mogu da se ukljucujem u diskusiju samo za opsta pitanja , bez konkretnog resenje za dati problem, osim saveta da se obrati najblizem kolegi ili njegovom veterinaru.Vlasnik zivotinja ima pravo da bira dali ce sam da je leci ili pozove veterinara , ali ne da mu ja dajem savete scime i kako da leci svoju zivotinju.Ako se ne nadje neki nacin da mozemo samo mi medjusobno da diskutujemo i vodimo polemike oko strucnih pitanja, efikasnije terapije,novih lekova, problema u poslu - ostacu samo pasivan ucesnik na portalu.svako ima pravo na svoje misljenje, ja stoji iza mog.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Portal mora da ima deo koji je posvecen samo doktorima veterinarske medicine!!!! 28 jul 2012 22:45 #2501

  • ševo
  • ševo's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
  • Poruka: 338
  • Primljeno zahvalnica: 35
  • Karma: 12
Kad dobijem 10 skeniranih licenci ili diploma na mejl pravim deo za veterinare...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Portal mora da ima deo koji je posvecen samo doktorima veterinarske medicine!!!! 29 jul 2012 05:36 #2503

  • znatizeljan
  • znatizeljan's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 156
  • Primljeno zahvalnica: 20
  • Karma: 4
Verujem Ti!To je znak da nismo zainteresirani za ovakav nacin komuniciranja, i mislimo da ce neko drugi napraviti nesto za nas , a mi ga kasnije iskoristiti!Sami smo krivi za sve sto nam se desava, nismo jedinstveni kao struka.Ta " boljka " uvek ce da nas prati.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Portal mora da ima deo koji je posvecen samo doktorima veterinarske medicine!!!! 24 okt 2012 00:38 #2925

  • drDzon Smit
  • drDzon Smit's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 158
  • Primljeno zahvalnica: 27
  • Karma: 5
Jel jos traje akcija formiranja dela za veterinare? ako vam zatreba deseti covek ja sam na raspolaganju.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Portal mora da ima deo koji je posvecen samo doktorima veterinarske medicine!!!! 24 okt 2012 12:54 #2927

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
10-i covece, posalji tu licencu da napokon bude otvoren taj deo.
Mada, imam predlog da se taj deo formira, ma koliko kolega da je poslalo licencu.
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Portal mora da ima deo koji je posvecen samo doktorima veterinarske medicine!!!! 24 okt 2012 13:16 #2934

  • drDzon Smit
  • drDzon Smit's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 158
  • Primljeno zahvalnica: 27
  • Karma: 5
:laugh: ma ja reko' da se iscimam da skeniram samo ako zafali covek.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Poslednje na forumu

Oglasi za posao

veterina.info fan box