Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Portal mora da ima deo koji je posvecen samo doktorima veterinarske medicine!!!!

Portal mora da ima deo koji je posvecen samo doktorima veterinarske medicine!!!! 19 feb 2012 00:21 #1731

  • znatizeljan
  • znatizeljan's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 156
  • Primljeno zahvalnica: 20
  • Karma: 4
Postovani korisnici portala,
Uvazavajuci sve korisnike portala, za koji mislim da je dobar ( uvek moze da bude i bolji) misljenja sam da portal ipak mora da ima deo koji bi koristili samo doktori veterinarske medicine.Najverojatnije bi morao svako od korisnika tog dela da putem e-maila dostavi moderatorima skeniranu diplomu kako bi mogao dobiti ulazak u taj deo, a na njima je da osmisle kako bi samo mi mogli koristiti taj deo ovog portala.Mislim da ima tema koje moraju ostati medju nama!
Znam da ce imati i kritike protiv mog predloga, ali mislim da je to neophodno!
Inace nisam protiv toga da i drugi posetioci portala mogu da postave pitanja u cilju pronalazjenja resenja za odredjeni njihov problem, pre svega mislim na vlasnike zivotinja, bilo da se radi o farmama ili pojedincima.
Poslednja izmena: 19 feb 2012 00:23 od znatizeljan.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Portal mora da ima deo koji je posvecen samo doktorima veterinarske medicine!!!! 28 feb 2012 22:42 #1804

  • dr.dzek
  • dr.dzek's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 93
  • Primljeno zahvalnica: 11
  • Karma: 1
Sto se mene tice moze. POZDRAV!!!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Portal mora da ima deo koji je posvecen samo doktorima veterinarske medicine!!!! 28 feb 2012 23:06 #1805

  • znatizeljan
  • znatizeljan's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 156
  • Primljeno zahvalnica: 20
  • Karma: 4
Mislio sam da ce naslov pobuditi vece interesovanje kolega!A mozda i gresim!Mozda ce me demantovati!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Portal mora da ima deo koji je posvecen samo doktorima veterinarske medicine!!!! 01 mar 2012 11:49 #1810

  • dr.dzek
  • dr.dzek's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 93
  • Primljeno zahvalnica: 11
  • Karma: 1
Ovakav deo foruma gde imaju pristup samo Doktori veterinarske medicine je jako bitan upravo zbog zloupotreba razlicitih terapija od strane nestrucnih lica i time dodatnog komplikovanja zdravstvenog stanja zivotinje.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Portal mora da ima deo koji je posvecen samo doktorima veterinarske medicine!!!! 01 mar 2012 15:33 #1814

  • ševo
  • ševo's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
  • Poruka: 338
  • Primljeno zahvalnica: 35
  • Karma: 12
U potpunosti se slažem sa konstatacijom da treba da postoji deo sajta posvećen veterinarima kako bi se sprečile sve zloupotrebe. Medjutim, pored problema tehničke prirode, kao i "mučenja" novih članova da prilikom registracije šalju fotokopiju diplome ili licence mislim da bi pravljenje takvog dela bilo kontraproduktivno i da bi se smanjila aktivnost kolega na forumu. Sustina je da veterinari slabo pokreću nove teme na forumu već se nadovezuju na neko pitanje držaoca životinje. U tome i sami izvlače korist jer mogu pročitati mišljenje drugih kolega, ali i pružaju mogućnost nestručnom licu da sam odradi neke stvari. Ja sam prvi za to da postoji deo gde bi veterinari mogli da prezentuju svoj rad, traze mišljenje ili komentar. Zamislite da svaki dan imate priliku pogledati desetak intervencija kolega uz nekoliko slika i kratko obrazlozenje. Medjutim, čini mi se da smo svi pomalo lenji za to. Bilo bi lepo da to drugi rade ali terbali bi početi od sebe.
Ovaj portal je napravljen kako bi izlazio u susret svojim korisnicim. Ukoliko kolege veterinari smatraju da treba da postoji ovakav deo, u kome bi i sami bili aktivni, imaju priliku da se o tome izjasne u ovoj temi.
Naravno, i dalje bi za ostale korisnike, neveterinare, ostala rubrika "Pitajte veterinara" u kome bi dobijali savete kako da pomognu svojim životinjama.
Poslednja izmena: 01 mar 2012 16:04 od ševo.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Portal mora da ima deo koji je posvecen samo doktorima veterinarske medicine!!!! 05 mar 2012 21:57 #1833

  • znatizeljan
  • znatizeljan's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 156
  • Primljeno zahvalnica: 20
  • Karma: 4
Sajt kako sto je zamisljen je sasvim OK.Dobro je sto postavljaju pitanja svi: i DVM i vlasnici zivotinja ( kako domacih zivotinja tako i kucnih ljubimaca).Sigurno da svako postavi pitanje sto ga interesuje!Medjutim trazenje da se napise terapija za odredjenu bolest sto muci vlasnika zivotinje, i da bi on na kraju sam to aplicirao , bez da zivotinju pregleda DVM , za mene nema nikakvog smisla! To je isto kao da vas nesto boli i vi se javite sajtu humanih doktora , napisu mu problem koji ih muci , pitaju ga za terapiju i odu u apoteku-kupe potrebne lekove i upotrebe ih.Nazalost to nije moguce jer za lekove u hum.apoteci treba vam popunjen recept od vaseg maticnog doktora ( a njemu ako je specifican lek -dijagnoza sa terapijom od strane specijaliste).I tek onda mozete dobiti odgovarajuci lek ali uz OBAVEZAN PREDHODAN PREGLED kod doktora.Kod nas mozes kod bilo koga u vet.apoteci, a i samoj vet.stanici ili ambulanti dobiti lek , i u flasici,i sam ga apliciras zivotinji.DVM koji je dao lek razmislja: ako mu ga ja nedam dace mu ga neko drugi.pa bolje ja da uzmem neki dinar nego da ode na drugo mesto.Sami secemo granu na koju sedimo.Mora se postovati pravilo da postavljanje DG i terapije mora obaviti samo DVM uz licni pregled pacijenta!Znam da imam dosta protivnika oko mog misljenja, ali ja iskljucivo tako radim i nikako drugacije!Moji komintenti su zadovoljni takvim mojim radom i niko mi dosada nije stavio prigovor, jer znaju da samo tako radim !!!!!!
Poslednja izmena: 05 mar 2012 22:00 od znatizeljan.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: dr.dzek

Oglasi za posao

veterina.info fan box