Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Intenzivnije uključivanje kolega iz regiona u rad sajta

Intenzivnije uključivanje kolega iz regiona u rad sajta 07 dec 2012 20:34 #3267

  • ševo
  • ševo's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
  • Poruka: 338
  • Primljeno zahvalnica: 35
  • Karma: 12
Poštovane kolege,
iz dosadašnjeg rada sajta vidim da je najveći broj korisnika koji dolaze iz Srbije ali nije zanemarljiv broj onih koji dolazi iz Crne Gore, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Makedonije. Razmišljao sam o ideji da deo foruma posvećen temama vezinim za rad na terenu (poslovanje i problemi, oglasi za posao udruženja i sl.), vet. komore i inspekcije podelim po državama. Na taj način bi na forumu postojale teme gde bi svako mogao iznese pohvale, kritike i komentare o svojoj komori, inspekciji i načinu poslovanja veterinarskih ustanova.
Smatram da bi na ovaj način svi mogli da vidimo kako drugi to rade i iz njihovog rada da izvičemo najbolje za sebe.
Da bi ovo funkcionasalo kako treba neophodno je imati moderatore (ovih tema) koji bi bili iz pomenutih država. Nihov rad bi se zasnivao na postavljanju raznih obaveštenja, vesti, dogadjaja, edukacija, oglasa i sl.
Zanima me vaše mišljenje o svemu ovome..
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Intenzivnije uključivanje kolega iz regiona u rad sajta 07 dec 2012 20:38 #3269

  • drDzon Smit
  • drDzon Smit's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 158
  • Primljeno zahvalnica: 27
  • Karma: 5
Podrzavam ideju.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Intenzivnije uključivanje kolega iz regiona u rad sajta 07 dec 2012 22:00 #3274

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
+ 1...
I molba lenjim kolegama koji citaju sajt "iz potaje" da se aktivno ukljuce u rad foruma.
Ideja je odlicna, ali je mali broj clanova koji bi aktivno sudelovali u tim temama.
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Intenzivnije uključivanje kolega iz regiona u rad sajta 08 dec 2012 12:33 #3281

  • znatizeljan
  • znatizeljan's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 156
  • Primljeno zahvalnica: 20
  • Karma: 4
Mislim da nema potrebe za tim , jer samo bi se rasplinuli i ne bi bili zajedno svi na jednom mestu!Vidite da i sada nema puno onih koji se ukljucuju u diskusije, samo citaju postove.A nikome niste zabranili da iznosi svoje misljenje u vezi rada njihovih Vet.komora ili problema u njihovoj drzavi vezanih za veterinu.
Ako vecina clanova novu ideju prihvati , ja nemam nista protiv.
Sto se tice mog ucesca u diskusijama oko odredjenih postova, ostajem pri svome_sve dok se ne otvori stranica samo za DVM , ja samo pasivno citam postove!
Lep dan zelim svim clanovima sajta!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Intenzivnije uključivanje kolega iz regiona u rad sajta 08 dec 2012 18:36 #3282

  • ševo
  • ševo's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
  • Poruka: 338
  • Primljeno zahvalnica: 35
  • Karma: 12
Podforumi koji su vezane za životinje (psi, mačke, goveda, svinje...) kao i oblasti (anatomija, porodiljstvo, parazitologija...) bi i dalje ostale jedinstvene i ne bi se delile.
Podforumi Veterinarska komora Srbije, Uprava za veterinu prate dešavanja u Srbiji (Obaveštenja, vesti, dogadjaje...) pa možda samim tim odbijaju kolege iz drugih zemalja da učestvuju u njima.
I meni je takodje žao što se malo veterinara odazvalo na poziv za pravljenje stranica samo za DVM. Očigledno je svima lakše da pasivno čitaju postove.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Intenzivnije uključivanje kolega iz regiona u rad sajta 08 dec 2012 21:08 #3284

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
A da probamo da napravimo zatvoreni deo sa brojem koliko nas vec ima?
Mozda neko zeli da pise samo u njemu, pa se zato ne ukljucuje u javne diskusije?
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Oglasi za posao

veterina.info fan box