Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Crna kuglica na gornjem kapku

Crna kuglica na gornjem kapku 15 feb 2017 14:51 #6368

  • Bobas
  • Bobas's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Pozdrav svima.

Pre dva dana smo uocili kod naseg voljenog labradora ovu crnu kuglicu, koja se vidi na slikama.

Molim nekoga ko se razume ili ima iskustva sa slicnim problemom da mi kaze sta je ona i zasto se stvorila? Na ostalim delovima tela ne mogu da uocim nesto slicno. Pas ima 7 godina, ne pokazuje znake neke bolesti, ne deluje da ga nesto boli, normalno trckara po dvoristu i nisam primetio da dira/cese pomenutu kuglicu. Veterinar ga je pregldao i postavio svoju dijagnozu, medjutim nije siguran. Svakako ga vodim kod drugog veterinara sutra, kako bih dobio jos jedno strucno misljenje.

Jos jednom molim, ako neko zna, ili sumnja na nesto, neka podeli svoje misljenje ovde.

imgur.com/a/nYntm
Poslednja izmena: 15 feb 2017 14:55 od Bobas. Razlog: Dodate slike
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Crna kuglica na gornjem kapku 15 feb 2017 16:39 #6369

niko vam ovako ne moze postaviti sigurnu dijagnoznu..moze da se skine i da se posalje na patohistologiju..
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Crna kuglica na gornjem kapku 15 feb 2017 19:59 #6370

  • Bobas
  • Bobas's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Hvala na odgovoru, za sledecu nedelju sam to svakako hteo zakazati, ali sam mislio da mozda neko moze da me umiri, jer mi svasta prolazi kroz glavu.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Crna kuglica na gornjem kapku 16 feb 2017 20:43 #6371

  • DjordjeVet
  • DjordjeVet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Gold Boarder
  • Poruka: 183
  • Primljeno zahvalnica: 34
  • Karma: 12
meni ovo najvise lici na cistu lojne zlijezde u kozi kapka, na mjestu na kojem iz ruba kapka izlazi trepavica...koliko mogu da vidim sa slike...u svakom slucaju, vas veterinar bi trebao da moze to da rijesi bez problema...
...sve počinje i sve završava u biblioteci...ne postoji ništa izvan knjiga...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Oglasi za posao

veterina.info fan box