Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: UPIS NA FAKULTET-BEOGRAD

UPIS NA FAKULTET-BEOGRAD 20 dec 2018 14:55 #16620

  • Ana00
  • Ana00's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Cao svima,
Cetvrta sam godina gimnazije i planiram da pocnem da se spemam za veterinu u BG-u.Ono sto zelim da pitam vec uspesne veterinare,ali i studente veterine jeste, da li je i koliko tezak fakultet?Da li je to, i ako nije,zasto posao za zenu?Da li ste bili u domu, koliko se placa,kakva je situacija uopsteno na fakultetu(kvalitet predavanja i ostalo)?

Nadam se odgovoru,i unaored se zahvaljujem :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

UPIS NA FAKULTET-BEOGRAD 13 jan 2019 20:43 #16629

  • Zora
  • Zora's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Pozdrv i tebi.
Ja sam upisala ove godine i mogu ti reći da nije ni malo lako,predavanja su odlična.Na tvoje drugo pitanje da li je to posao za ženu zavisi od toga šta bi tti radila i koliko si soremna za da daš od sebe.Mada nama četo kažu da ćemo biti majkei da ti brebalo da brinemo o porodici..Iksreno samo oni koji je istinski vole mogu se boriti sa svim nezgodama.
Sto se tiče doma ja sam u Karaburmi,meni je super i sve je okej.Dvokrevetne su sobe,ima i samica.Dom se plaća 1590 dinaara stanarina.
Nadam se da sam bila od pomoći.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

UPIS NA FAKULTET-BEOGRAD 14 jan 2019 14:50 #16630

  • milan992
  • milan992's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
Svaki fakultet je tezak ako se ne uci, rad i stolica zavrsavaju fakultet. U poslednje 3-4 godine na upisu preko 50% su koleginice. Sto se tice zivota u domu ekstra je, kao brucos u pocetku bas da li ces dobiti samicu, dvokrevetnu zavisi od tvog proseka u gimnaziji. Posle prosek i cista godina, i lagano dobijas dvokrevetnu sobu, od domova studenjak je vrh.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Oglasi za posao

veterina.info fan box