Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: RAD U INOSTRANSTVU...ponude za veterinare

RAD U INOSTRANSTVU...ponude za veterinare 30 jul 2011 18:46 #1325

  • pavle ekv
  • pavle ekv's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 6
  • Primljeno zahvalnica: 1
  • Karma: 0
Poštovane kolege, molio bih vas iskreno da me posavetujete i iznesete sve poznate informacije o mogućim, interesantnim ponudama za doktore veterinarske medicine ( FVM-Beograd ), van granica naše divne države u kojoj struka prosto''cveta''.Inspirisan novim zakonom o zabrani volontiranja(stažiranja) na farmama PKB-a do daljnjeg, kao šlag na tortu :(. Unapred zahvalan mladi kolega!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: RAD U INOSTRANSTVU...ponude za veterinare 31 jul 2011 00:19 #1330

  • lane
  • lane's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
  • Poruka: 60
  • Primljeno zahvalnica: 10
  • Karma: 3
Pre par meseci kada sam tražio posao google mi je izbacivao neki konkurs za veterinare na farmama krava u Južnoafričkoj republici, pa probajte da nadjete.

Jes da nije tema, ali ko i zašto zabranjuje volontiranje na farmama PKB-a.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: RAD U INOSTRANSTVU...ponude za veterinare 05 avg 2011 15:39 #1364

  • pavle ekv
  • pavle ekv's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 6
  • Primljeno zahvalnica: 1
  • Karma: 0
Dragi kolega, ukoliko ti nije problem da mi pošalješ taj link sa konkursom, čisto da pogledam, mada mene u principu najviše interesuje Slovenija( ukoliko neko nešto zna, biću zahvalan)! A što se tiče PKB-a, lično sam razgovarao sa šefom veterinarske službe za sve farme, i lepo mi je rekao da do daljnjeg stažiranje za diplomirane veterinare ja zabranjeno, a oni koji su u toku stažiranja su raspušteni! Koji je to mozak mogao da smisli, ne smem ni da zamislim!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: RAD U INOSTRANSTVU...ponude za veterinare 28 feb 2012 22:14 #1803

  • dr.dzek
  • dr.dzek's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 93
  • Primljeno zahvalnica: 11
  • Karma: 1
to je siroka tema i svaka je zemlja prica za sebe... ali ako nekoga interesuje neka pogleda ovo su opsti podatci za sve struke, pa i veterinarsku... U mnogo slucajeva je potrebna i nostrifikacija, a procedura nostrifikacije i polaganje ispita traje vise meseci, pa i godina, ali negde moze i bez, pa kako se ko snadje... Za nostrifikaciju ne dostavljam link jer nema za sve zemlje na jednom mestu... www.migrantservicecentres.org/index.php?page=69
Poslednja izmena: 28 feb 2012 22:16 od dr.dzek.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: RAD U INOSTRANSTVU...ponude za veterinare 01 avg 2012 15:13 #2526

  • Palvet
  • Palvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 130
  • Primljeno zahvalnica: 5
  • Karma: 15
Nisam siguran, ali mislim da to nema direktne veze sa PKB, već je to nešto "ogozgo", vezano za rad u nekim firmama, uopšte.
Jesi li pitao kakva je situacija za stažiranje u "Veterini Beograd"? Čini mi se da su primali skoro neke mlade ljude?
veterinar
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: RAD U INOSTRANSTVU...ponude za veterinare 01 nov 2012 21:08 #3017

  • Kathy
  • Kathy's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 124
  • Primljeno zahvalnica: 13
  • Karma: 1
Na rad u inostranstvu u svojoj profesiji zaboravite, jer ne priznaju diplome! Nostrifikacije redovno traju vise godina. Cak i za vet. tehnicare traze licence, oni ovde imaju zavrsene vishe skole.

Pozdrav iz Kanade
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Poslednje na forumu

Oglasi za posao

veterina.info fan box