Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: SERTIFIKAT ZA PREGLED MESA NA TRIHINELU

SERTIFIKAT ZA PREGLED MESA NA TRIHINELU 17 nov 2013 16:50 #4820

  • DjordjeVet
  • DjordjeVet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Gold Boarder
  • Poruka: 183
  • Primljeno zahvalnica: 34
  • Karma: 12
apsolutno bih se slozio sa Hardvetom da je totalna glupost traziti nekakav sertifikat za pregled na trihinelu nekome ko ima fakultetsku diplomu...
ne vidim da je za pregled mesa na trihinelu potrebno specijalisticko znanje, vece od onog koje se stice u okviru predmeta na fakultetu...
razumljivo mi je da nije dozvoljeno da pregledate meso dok ste pripravnik (preciznije receno, da potpisete nalaz, jer niko ne moze da zabrani da radite taj posao, ali ga ne smijete potpisati), i bez polozenog strucnog ispita, i to ima logike...ovo definitivno nema...
...sve počinje i sve završava u biblioteci...ne postoji ništa izvan knjiga...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

SERTIFIKAT ZA PREGLED MESA NA TRIHINELU 17 nov 2013 22:55 #4822

ševo wrote:
Nacionalna referentna laboratorija u poslednje vreme često organizuje jednodnevne kurseve u toku kojih se i proverava stečeno znanje i izdavaju sertifikati. Cena kursa je 7200 din, a sledeći se održava 30. novembra. Detaljnije možete pročitati u kalendaru dogadjaja na ovom sajtu

Samo da maznu pare...Pa koj' k... smo ucili 5 godina? Fakultet i komora su interesne organizacije.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

SERTIFIKAT ZA PREGLED MESA NA TRIHINELU 18 nov 2013 12:28 #4825

Vi mene ocigledno ne razumete..ili ja vas ne shvatam?Cula sam da se za taj sertifikat polaze na BG fakultetu ili u BG na tehnologiji mesa,s tim da je na vet.fakultetu dvadeset hiljada-gde dobijas sertifikat i za kompresiju i digestiju,a na tehnologiji isto to al za deset hiljada..Mene zanima dal postoji razlika i ako je ima koja je..?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

SERTIFIKAT ZA PREGLED MESA NA TRIHINELU 19 nov 2013 01:11 #4829

  • Hardvet
  • Hardvet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 999
  • Primljeno zahvalnica: 156
  • Karma: 48
Razumemo se dovoljno :) Mene je malo ponela atmosfera, pa rekoh sta rekoh...
Nego, ako imas sve te informacije i ako je to provereno, izbor je vise nego prost :)
Po onome sto ja znam, priznato je i jedno i drugo. Najbolje bi bilo pozvati vet. inspekciju ili Ministarstvo i iz prve ruke to proveriti.
veterina.info ***prvi i najveci***
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

SERTIFIKAT ZA PREGLED MESA NA TRIHINELU 20 nov 2013 11:41 #4832

  • demivet
  • demivet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 14
  • Primljeno zahvalnica: 1
  • Karma: 0
Sertifikat se dobija samo od fakulteta i instituta za tehnologiju mesa , ovaj sertifikat se ne priznaje . trazio sam odgovor od organizatora ovog kursa ali ga nisam dobio,to bi bilo najjeftinije resenje za nas
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

SERTIFIKAT ZA PREGLED MESA NA TRIHINELU 12 jul 2014 23:00 #5345

Kolega ako radis na klanici ,kolega veterinarski inspektor ce ti to prvo traziti, meni su to trazili ,to je u redu ,ali ti taj posao ne bih preporucio je ,da radis , jer je jako nezahvalan, vise se ne koriste provereni i kvalitetni pepsini,vec neki iz inostranstva koji GALENIKINOM PEPSINU nisu ni do kolena
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Oglasi za posao

veterina.info fan box