Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Sta upisati?

Sta upisati? 16 apr 2015 16:59 #5777

  • Danica997
  • Danica997's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
Postovani,
Posto ste mnogi upisali, studirali i zavrsili veterinu, zelela bih da me posavetujete, ako mozete naravno. Trenutno sam ucenica treceg razreda Gimnazije u Kosovskoj Mitrovici i od malena govorim da hocu da budem veterinar. Sada to isto zelim, ali bih volela da cujem neke savete da bih se konacno odlucila oko studija. :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Sta upisati? 17 apr 2015 14:56 #5778

  • Stojke
  • Stojke's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 26
  • Primljeno zahvalnica: 8
  • Karma: 8
Pozdrav Danice... Ja uskoro zavrsavam fakultet vet medicine... Moje misljenje je da je najbolje upisati ono sto volis,samo moras videti da li ti odgovara.. Nije veterina samo dati inekciju bolestnoj kuci i maci a zatim je pomaziti i poslati kuci,cesto je 100 puta gore,puno je krvi i jos gorih stvari kojih se uglavnom devojke plase i gade... Najbolje bi ti bilo otici par dana u obliznjoj vet ambulanti i proveriti da li imas stomak za to. . Imas dosta vremena za odluciti, i posto si iz gimnazije nadam se da imas dobru naviku za ucenje,jer ce ti biti preko potrebna zato sto su studije teske...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Sta upisati? 25 apr 2015 17:59 #5791

  • Danica997
  • Danica997's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
Hvala na savetu mnogo. Za sad mi se cini da nisam bas toliko gadljiva, jednom sam naisla na komsinicinog ranjenog psa, i sa njegovom gazdaricom ponela ga do kuce i previla sam mu ranjenu nogu...bilo je krvi...i bilo mi je dobro (bez mucnina). Posto je to bilo kasno uvece, onda je sutradan odveden kod veterinara. Ali iskreno i ja se plasim moje reakcije na te, kao sto kazes, 100 puta gore stvari, jer verovatno nisam bas svesna kako to stvarno izgleda.
Mogla bih da odem do veterinarske ambulante, ali ovde su to male privatne ambulante, i cini mi se da se skoro sve svodi na vakcinaciju pasa, ciscenje od parazita, eventualno neka mala intervencija(mozda gresim). Mislim da se ti tezi slucajevi resavaju malo dalje.
Zelim ti da sto pre i sto uspesnije zavrsis fakultet! Pozdrav, i jos jednom hvala! :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Sta upisati? 01 maj 2015 19:19 #5796

Ja zavrsavam sad srednju skolu,veterinarski tehnicar i spremam prijemni,nastavljam veterinu.. :) I ovo je jedan divan poziv,samo ako bude stoke dok ja zavrsim :laugh:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Sta upisati? 02 maj 2015 18:17 #5798

  • Danica997
  • Danica997's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
Hahahhaha, srecno sa prijemnim! :laugh:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Sta upisati? 16 maj 2015 07:25 #5819

  • goranvet73
  • goranvet73's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 4
  • Karma: 0
Svako ko upisuje Veterinu neka se raspita kakve su mogucnosti za posao i kolike su plate i zarade veterinara u Srbijii sa unistenim stocnim fondom
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Oglasi za posao

veterina.info fan box