Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Bodovi za licencu

Bodovi za licencu 08 mar 2011 21:03 #718

  • labovet81
  • labovet81's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Gold Boarder
  • Poruka: 222
  • Primljeno zahvalnica: 25
  • Karma: 4
Da li uspevate da sakupite nešto bodova koji će nam navodno trebati za produžavanje licence?
Iskreno ne znam gde ću ih nakupiti, niko nas ne obaveštava gde možemo da ih nakupimo, gde i kad se održavaju seminari... Nekako ipak mislim da nam to neće tražiti, mislim da je komori najbitnije da nam uzmu pare za licencu i članstvo. Sta vi mislite o tome?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Bodovi za licencu 29 apr 2011 15:01 #1006

  • Milanijus
  • Milanijus's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 8
  • Karma: 0
:blink: pazi lega itoga sam misljenja,dok ja odem na seminar tehnicari kolo vode,i to nikoga nije briga uvesti reda u rad na crno,iskreno skupih oko 8 poena i kako izgleda da placam te seminare i gubim terene vise mi ne pada napamet.Stocaru je bitno da mu dodjes na vreme i kvalitetno uradis poslove a ni malo ga nije briga dali imas licencu ili specijalizaciju nego u ovome vremenu daj brate da je sto jeftinije ako moze.uzdravlje
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Bodovi za licencu 23 maj 2011 18:47 #1073

  • labovet81
  • labovet81's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Gold Boarder
  • Poruka: 222
  • Primljeno zahvalnica: 25
  • Karma: 4
Da li neko zna koliko bodova treba da sakupimo za godinu dana ili za pet godina?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Bodovi za licencu 25 maj 2011 09:40 #1078

  • vks
  • vks's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Poštovane kolege, na žalost tek sad smo u prilici da odgovorimo na neka od vaših pitanja. Informacije o potrebnim bodovima, kako se stiču, tekst važećeg Pravilnika o stručnom usavršavanju i spisak do sada ostvarenih bodova možete naći na sajtu Komore (www.vetks.org.rs). Edukacije koje Komora organizuju na regionalnim odborima su besplatne za članove,održavaju se dva puta godišnje, a informacije o mestu održavanja možete naći na linku "Edukacije" - Mesto i vreme održavanja.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Bodovi za licencu 25 maj 2011 20:54 #1080

  • vetnovi
  • vetnovi's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 29
  • Primljeno zahvalnica: 3
  • Karma: 0
vks wrote:
Poštovane kolege, na žalost tek sad smo u prilici da odgovorimo na neka od vaših pitanja. Informacije o potrebnim bodovima, kako se stiču, tekst važećeg Pravilnika o stručnom usavršavanju i spisak do sada ostvarenih bodova možete naći na sajtu Komore (www.vetks.org.rs). Edukacije koje Komora organizuju na regionalnim odborima su besplatne za članove,održavaju se dva puta godišnje, a informacije o mestu održavanja možete naći na linku "Edukacije" - Mesto i vreme održavanja.

Link koji ste nam ostavili je link od sajta veterinarske komore, ako može konkretno link o bodovima. Ako možete da nam ostavite informacije o edukacijama koje ce biti da znamo da se organizujemo.... Hvala unapred!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Bodovi za licencu 25 maj 2011 21:03 #1081

  • boveter83
  • boveter83's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
  • Poruka: 77
  • Primljeno zahvalnica: 7
  • Karma: 2
vks wrote:
Poštovane kolege, na žalost tek sad smo u prilici da odgovorimo na neka od vaših pitanja. Informacije o potrebnim bodovima, kako se stiču, tekst važećeg Pravilnika o stručnom usavršavanju i spisak do sada ostvarenih bodova možete naći na sajtu Komore (www.vetks.org.rs). Edukacije koje Komora organizuju na regionalnim odborima su besplatne za članove,održavaju se dva puta godišnje, a informacije o mestu održavanja možete naći na linku "Edukacije" - Mesto i vreme održavanja.

Da li se ovde zaista oglasio neko iz komore? Bilo bi stvarno korisno da i na ovaj način možemo da komuniciramo sa komorom.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Poslednje na forumu

Oglasi za posao

veterina.info fan box