Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

Tema: Bodovi za licencu

Odg: Bodovi za licencu 26 maj 2011 15:20 #1086

  • lane
  • lane's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
  • Poruka: 60
  • Primljeno zahvalnica: 10
  • Karma: 3
Naj korisnije za sve nas bi bilo da se komora raspusti, jer ovakva kakva je ne služi ničemu i nikome bar što se tiče 99% veterinara. Sama činjenica da se ugled struke sve više srozava po medijima na šta rukovodstvo komore reaguje nekakvim saopštenjima bez ikakvog efekta govori dovoljno za sebe. O samom mišljenju kolega o komori dovoljno govori i činjenica da svaki treći veterinar ne plaća članarinu. Ako se i malo zadubimo u onaj spisak veterinara gde stoji koliko ko ima bodova možemo videti da je veliki broj veterinara sa nulom što znači da nisu išli ni na one besplatne edukacije. I sad se baš pitam kako će taj da obnovi licencu. Takođe uočava se pojava sve većeg broja fiktivnih veterinara koji služe da popune brojku u stanici ili službi, a o ambulantama koje otvaraju tehničari na ime nekog polupokretnog penzionisanog veterinara i da ne govorimo.
Da ne dužim dalje voleo bih da se još kolega pridruži diskusiji na ovu temu, eventualno i da otvorimo novu temu
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Bodovi za licencu 30 maj 2011 09:54 #1097

  • miladvet21
  • miladvet21's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 111
  • Primljeno zahvalnica: 7
  • Karma: 4
lane wrote:
Naj korisnije za sve nas bi bilo da se komora raspusti, jer ovakva kakva je ne služi ničemu i nikome bar što se tiče 99% veterinara. Sama činjenica da se ugled struke sve više srozava po medijima na šta rukovodstvo komore reaguje nekakvim saopštenjima bez ikakvog efekta govori dovoljno za sebe. O samom mišljenju kolega o komori dovoljno govori i činjenica da svaki treći veterinar ne plaća članarinu. Ako se i malo zadubimo u onaj spisak veterinara gde stoji koliko ko ima bodova možemo videti da je veliki broj veterinara sa nulom što znači da nisu išli ni na one besplatne edukacije. I sad se baš pitam kako će taj da obnovi licencu. Takođe uočava se pojava sve većeg broja fiktivnih veterinara koji služe da popune brojku u stanici ili službi, a o ambulantama koje otvaraju tehničari na ime nekog polupokretnog penzionisanog veterinara i da ne govorimo.
Da ne dužim dalje voleo bih da se još kolega pridruži diskusiji na ovu temu, eventualno i da otvorimo novu temu

Zašto se sada komora ne odazove kada je prozivaju? VKS?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Bodovi za licencu 30 maj 2011 22:37 #1102

  • bolero
  • bolero's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Moju ambulantu unistavaju tehnicari.Svaki ima kontejner,a ima ih 4-5,osemenjavaju krave,kad su vec tu urade jos nesto.Pitam se zasto sam ja zavrsavao fakultet.Sada neko ocekuje da ja jurim bodove za licenc.Pa ovi tehnicari mi se smeju svaki dan.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Bodovi za licencu 30 maj 2011 22:59 #1103

  • lane
  • lane's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
  • Poruka: 60
  • Primljeno zahvalnica: 10
  • Karma: 3
Nego da mi malo pripazimo šta pišemo ovde možda nekome padne na pamet da ovo protumači kao povredu kodeksa veterinarsko-medicinske etike pa da oduzima licence
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Bodovi za licencu 31 maj 2011 09:09 #1106

  • mastervet
  • mastervet's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 38
  • Primljeno zahvalnica: 2
  • Karma: 0
upravo gospoda koja su uvela kodeks :woohoo: prvi ga krse,jednostavno je reci da je za tzv.doktore,ups vet.tehnicare(bez uvrede) i njihov rad --krivi su dvm,oni su im dozvolili(ma ko im dozvolio :evil: ),vet.inspektori kontrolu sprovode samo u reg.vet. ustanovama,za rad divljih na terenu nemaju pojma.milion puta mi je palo na pamet da pocepam diplomu :sick: ,
Poslednja izmena: 31 maj 2011 10:22 od .
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Bodovi za licencu 02 jun 2011 17:09 #1107

  • Milanijus
  • Milanijus's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 8
  • Karma: 0
Ola lege,evo sav se tresem za mojih 8 bodova,ima i gorih momenata kada ti tehnicar za belu tehniku dovati tasnu i zove se doktorom cak sta vise dovatio se i da radi vokrmaca jer je do skoro terao vepra po selu.To sto ih je par unistio nije briga nikoga jer je iz sela pa plitki narod se boji da ga prijavi jer jelte treba dva svedoka a niko nece da se eksponira.Da ne pricam kako popravlja greske veterinara i kako mu je toga dosta i onda mi komora tj drzava uvodi licencu i mene dodatno obucava a inspektori sve cetiri u vis od silnoga posla i bedne plate.Ma totalno me briga za bodove
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Oglasi za posao

veterina.info fan box